Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dlouhé vlasy jsou variabilní a dá se z nich tvořit řada účesů. Ani krátkovlásky ale nemají smůlu. Inspirujte se a oživte svůj sestřih pod uši.

Účesy pro krátkovlásky i rozpustilé vlny: Sexy, něžný i pro divošku

Účesy pro vlnité vlasy
zdroj: Nivea Účesy pro vlnité vlasy
aktualizováno 16.10.2019, 12:49 | 16.10.2019, 00:00 | Krásná.cz

Dlouhé vlasy jsou variabilní a dá se z nich tvořit řada účesů. Ani krátkovlásky ale nemají smůlu. Inspirujte se a oživte svůj sestřih pod uši.

ROZPUSTILÉ VLNĚNÍ

 

Účesy pro vlnité vlasy - 20
(Foto: Nivea)


Tento účes se hodí na denní a volnočasové nošení, ale oceníte ho i na jako zajímavý večerní účes. „Je to ideální styl pro vlnité vlasy od délky mikáda, až po vlasy po ramena, které však mají sestříhané partie okolo obličeje. “ radí vlasový stylista značky Nivea Jan Těšík.


Jak účes upravit:


Krok 1. Do čerstvě umytých a ručníkem prosušených vlasů naneste pěnové tužidlo a namačkejte prameny prsty směrem k hlavě.

 

Účesy pro vlnité vlasy - 26
(Foto: Nivea)


Krok 2. Vlasy vyfoukejte difuzérem, který skvěle a jednoduše vytvoří další plné vlny.

 

Účesy pro vlnité vlasy - 27
(Foto: Nivea)


Krok 3. Po vysušení rozdělte zadní partie vlasů na 3 až 4 prameny, kde každý zatočte (zatwistujte) a připněte ho sponkou k hlavě, takže vám pak jednotlivé „roličky“ vytvoří nedbalý „věnec.“

 

Účesy pro vlnité vlasy - 18
(Foto: Nivea)


Krok 4. Do vlasů uvažte jako čelenku šátek. Pak povytáhněte přední partie vlasů okolo obličeje, aby účes působil uvolněně a messy.

 

Účesy pro vlnité vlasy - 19
(Foto: Nivea)

 

ČTĚTE TAKÉ:

11 geniálně jednoduchých účesů pro dlouhé vlasy
Rady a triky, aby ti účes vydržel celý den
6 originálních účesů pro KRÁTKOVLÁSKY! Na ples i do školy

 

MESSY ROMANTIKA

 

Účesy pro vlnité vlasy - 30
(Foto: Nivea)


Jemný účes, který působí velmi žensky, vás okamžitě zjemní a dodá vám ten správný uvolněný vzhled. Je to ideální styl například na svatby nebo plesy! „Zde hraje důležitou roli nedbalost, která však působí svůdně a dává vyniknout struktuře vlnitých vlasů.“ říká vlasový stylista.


Jak účes upravit:


Krok 1. Umyté, ručníkem vysušené vlasy ošetřete pěnovým tužidlem a dlaněmi vlny namačkejte směrem k hlavě.
 

Účesy pro vlnité vlasy - 16
(Foto: Nivea)

 

Krok 2. Pak vlasy vyfoukejte fénem s difuzérem, který ještě podpoří jejich strukturu a nazvedne je od hlavy a dodá jim objem.
 

Účesy pro vlnité vlasy - 17
(Foto: Nivea)

 

Krok 3. Vzadu vezměte boční část vlasů, ty horizontálně stáčejte a přibírejte k nim další pramínky, až se vám vytvoří zatočený „drdol“. Který zafixujte pérky k hlavě.
 

Účesy pro vlnité vlasy - 28
(Foto: Nivea)

 

Krok 4. U přední části vlasů oddělte patku a tu zafixujte pérky s umělými květinami, které slaďte s odstínem barvy vašeho outfitu. Vše zafixujte stylingovým sprejem.
 

Účesy pro vlnité vlasy - 29
(Foto: Nivea)

 

SMYSLNÉ VLNY
 

Účesy pro vlnité vlasy - 15
(Foto: Nivea)

 

Jsou vaše vlasy doslova pohroma – příliš se kroutí, vlní a nejdou nijak zkrotit? Vlasový stylista značky Nivea radí: „V tomto stylingu to vše využijeme ve svůj prospěch a dáme vlnám plně vyniknout.“

 

Jak účes upravit:
 

Krok 1. Do vlhkých vlasů naneste přípravný stylingový primer, který lépe definuje jednotlivé pramínky. Malé množství emulze rozetřete na prsty a pramínky obtáčejte kolem nich.
 

Účesy pro vlnité vlasy - 11
(Foto: Nivea)

 

Krok 2. Pak vlasy prosušte ‐ ideální je to v předklonu fénem s difuzérovým nástavcem – tím získáte větší objem od hlavy. Ten dosáhnete také uvolňováním a prosušením vlasů u hlavy prsty. Pokud na vysoušení nemáte čas, tak jednotlivé vlhké prameny stočte a připněte je sponkami nebo malými skřipci k hlavě a nechejte je volně uschnout. Zatím se třeba můžete líčit nebo oblékat.
 

Účesy pro vlnité vlasy - 12
(Foto: Nivea)

 

Krok 3. Pokud jste si vlasy foukala, i pak na pár minut stočte jednotlivé pramínky a zafixujte sponkami u hlavy a nechejte je „vychladnout.“ Lépe si tak pak udrží svůj tvar.
 

Účesy pro vlnité vlasy - 13
(Foto: Nivea)

 

Krok 4. Sponky sundejte, vlasy „pročechrejte“ u hlavy prsty a celý účes na závěr zafixujte lakem na vlasy.

 

Účesy pro vlnité vlasy - 14
(Foto: Nivea)

 

Přijdou vhod:


* Styling Treatment Oil John Paul Mitchell Systems (150 ml, 1250 Kč). Tento všestranný stylingový výrobek má dlouhotrvající držení. Zvyšuje lesk, zlepšuje ovladatelnost a zkracuje dobu schnutí. Výtažky z awapuhi a lehké silikony pečetí vlas a propůjčují mu tak hebkost a lesk.


* Nástavec na vysoušeč vlasů Dyson - Široký hřeben (999 Kč). Je navržen speciálně pro kudrnaté a vlnité vlasy, které pomáhá tvarovat, prodlužovat a zároveň u nich vytváří objem. Má velký rádius, díky němuž proudí vzduch skrze nástavec rovnoměrně a měkce, vlasy jsou tudíž sušeny rovnoměrně a zároveň nedochází k jejich zacuchání.


* Natulique Hygge Spray Wax ve spreji (890 Kč). Vlasy jemně zafixuje, zvýrazní jejich strukturu, zároveň jim ponechá pružnost a lehkost.

 

Styling vlasů
(Foto: Archiv firem)


* Stylingový Primer Nivea Curl (150 ml, 130 Kč). Dokonalé kudrliny a krepaté vlasy. Hranice mezi těmito extrémy je tenká, ale díky přípravné bázi ji nikdy nepřekročíte a vždycky se budete chlubit dokonalými kudrlinami a vlnami. Primer navíc vlasy chrání i před horkem, a to až do teploty 220 °C.


* Stylingová pěna Nivea Volume Boost (150 ml, 130 Kč). Inovativní složení se suchým olejem dodá vlasům na objemu, zafixuje je, ale zároveň je neslepí a nevysuší.


* Tvarovací sprej Nivea Curl (250 ml, 130 Kč). Pěna, lak, vosk a krém v jednom. Pro dokonalé kudrliny, které s vámi udrží krok.1 hlasů
Vaše hodnocení