Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Také vám ve skříni leží nepřeberné množství starších a obnošených kabelek, peněženek či bot, a myšlenka na to, že byste se jich měly zbavit, vám rve srdce? V tom případě se této myšlenky držte zuby nehty a rozhodně nic nevyhazujte, pokud tedy doty...

Vdechněte svým starým věcem zbrusu nový život!

DIY: Pestrobarevná kabelka
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky DIY: Pestrobarevná kabelka
aktualizováno 29.07.2013, 00:00 | 29.07.2013, 00:00 | / Krasna.cz/chiCoco

Také vám ve skříni leží nepřeberné množství starších a obnošených kabelek, peněženek či bot, a myšlenka na to, že byste se jich měly zbavit, vám rve srdce? V tom případě se této myšlenky držte zuby nehty a rozhodně nic nevyhazujte, pokud tedy dotyčná věc není v polorozpadlém stavu. A proč? Jelikož pro vás mám rychlé a levné řešení!

Takže za prvé, vytáhněte vaši starou kabelku a řádně ji oprašte. Za druhé, zalovte v šuplíkách a vytáhněte všechny laky na nehty, co máte. A za třetí, rozložte si na stůl staré noviny nebo archy papíru. A proč máte všechno tohle udělat? No přece proto, že budeme cákat! A ne, že to podceníte! Otevřete laky a cákejte na kabelku o sto šest. Můžete libovolně mixovat barvy, fantazii se meze nekladou! Jestliže vás lak trošku zlobí a nechce se mu cákat, zřeďte ho trochu odlakovačem a půjde to jako po másle.

 

DIY: Pestrobarevná kabelka
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Nakonec dejte zbrusu novou kabelku na sluníčko a nechte ji řádně zaschnout. Tento postup nemusíte aplikovat pouze na kabelku, všem doplňkům vdechne nádech originality.


Mě tato technika velice oslovila, na fotce a na videu můžete vidět kabelku před a po a také menší postup.

 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Baví tě móda a jsi kreativní? Navštiv Polyvore!
Prokoukni se svými DIY produkty
MISTA DIY: Jak si udělat ze starého trička sexy letní top


Myslím, že je zbytečné vyhazovat spousty peněz za věci, které si můžete vyrobit v pohodlí domova a ještě si u toho odpočinout a pobavit se. Také nehrozí, že půjdete po ulici a potkáte slečnu s naprosto stejnou kabelkou.

 

DIY: Pestrobarevná kabelka
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


Řiďte se heslem dnešní doby, které zní: jedinečnost nade vše!

 

Článek pro tebe napsala blogerka chiCoco z blogu chi-c-oco.blogspot.cz.

 

Otázka na konec. Dáváte přednost věcem v původním zakoupeném stavu nebo si je rády samy trochu okrášlíte?8 hlasů
Vaše hodnocení