Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Kalhotky a podprsenka jsou nedílnou součástí šatníku každé ženy. Doby, kdy sloužily pouze, jako oděv zakrývající naše intimní partie, jsou ale dávno pasé. Existuje řada druhů prádla, od pohodlných a praktických přes stahovací až po sexy podtrhujíc...

Více než jen spodní prádlo? Inspirace pro módní návrháře jsou všude

Spodní prádlo
zdroj: Thinkstockphotos Spodní prádlo
aktualizováno 17.08.2019, 00:00 | 17.08.2019, 00:00 | Karolína Šimečková

Kalhotky a podprsenka jsou nedílnou součástí šatníku každé ženy. Doby, kdy sloužily pouze, jako oděv zakrývající naše intimní partie, jsou ale dávno pasé. Existuje řada druhů prádla, od pohodlných a praktických přes stahovací až po sexy podtrhující ženskost všemi možnými způsoby.

Spodní prádlo se též bere jako způsob umění, díky kterému můžeme vyjádřit naše vnitřní touhy, příběhy ale třeba i jen oblíbené pití. Sama se o tom můžeš přesvědčit v dnešním článku, ve kterém jsme si pro tebe připravili několik kolekcí spodního prádla, inspirovaných podle velice nevšedních prvků.


Vychlazené jiskřivé Prosecco


Právě tento populární alkoholický nápoj inspiroval českou návrhářku Terezu Vu, k vytvoření nové limitované kolekce spodního prádla, prvně představeného během módní přehlídky v Lounge baru Mánes v Praze.

 

Tereza Vu s modelkami
(Foto: Mionetto Valdobbiadene)


„Práce pro značku Mionetto je pro mne zcela nová zkušenost a zároveň moc příjemná výzva. Spojení kvalitního italského pití s luxusním spodním prádlem mi dává smysl, navíc Prosecco miluju,“ říká návrhářka Tereza Vu. Kolekce Mionetto nabízí kousky rafinovaného, elegantního a sexy spodního prádla z hedvábí a krajky. Nese se ve světlých odstínech zlaté a smetanové, jež vystihují a podtrhují reálné barvy Prosecca.
Návrhářka představila celkem pět modelů, které byly kombinací setů podprsenek, kalhotek ale i nočních košilek.

 

Spodní prádlo
(Foto: Mionetto Valdobbiadene)

 

NASA


Ano, opravdu bylo vytvořeno spodní prádlo inspirované právě touto vládní agenturou zabývající se letectvím a kosmonautikou. Dánská značka Organic Basics’ nedávno vytvořila kolekci, která je svým pohodlným materiálem a praktičností věnována právě NASA. V čem tkví její tajemství?

 

Prádlo Silvertech 2.0
(Foto: Archiv firem)


Kolekce SilverTech 2.0 je krom klasické bavlny obohacena o stříbrný vzorec zabíjející 99,9 % bakterií, díky tomu je možné toto spodní prádlo nosit týdny a nebude jej muset ani jednou vyprat. Je tedy šetrnější k životnímu prostředí, nespotřebovává tolik vody ani energie. Další vychytávkou, kterou se tyto originální kousky můžou chlubit je ventilace „v kritických zónách potu“ a regulací tepla.


Bohužel, tato vtipná a promyšlená kolekce je k dostání pouze pro muže.

 

ČTĚTE TAKÉ:
Šokující zjištění! Tohle o tobě prozradí SPODNÍ PRÁDLO
Nenosíš špatnou podprsenku? Odhalí to jednoduchý test
Tanga - přítel, nebo nepřítel?

 

Jižní Afrika


Kapské město byly jasnou inspirací pro modely mladé módní návrhářky, Meghan Miller. Svoji značku spodního prádla s názvem Nette Rose vytvořila během prvního ročníku studia módy a od té doby sídlí právě v africkém Kapském městě, dbá na lokálnost a rovněž etičnost výroby.

 

Prádlo Nette Rose
(Foto: Archiv firem)


Samotná kolekce Wild Rose stojí na ženské křehkosti a nespoutanosti. Nabízí spodní prádlo, ve kterém se kloubí elegance, pohodlí a síla sex-appealu, na kterém si celá značka velice zakládá. Na rozdíl od jiných kolekcí je tato ovšem plná barev a květinových vzorů, jež tak dokonale vystihují právě toto jihoafrické město.


Máš i ty oblíbenou značku spodního prádla? Poděl se s námi v komentářích!0 hlasů
Vaše hodnocení