Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tato módní ikona udává směr už pěknou řádku let. Její krátký účes kdysi inspiroval snad každou druhou ženu, kontroverzní je její štíhlost a zároveň se prezentuje jako dokonalá máma. Aby toho nebylo málo, sama začala navrhovat módu.

Victoria Beckham jako módní návrhářka: Elegantní i barevně odvážná móda

Victoria Beckham
zdroj: isifa.com Victoria Beckham
aktualizováno 27.05.2013, 00:00 | 27.05.2013, 00:00 | Krasna.cz/Eva Trávníčková

Tato módní ikona udává směr už pěknou řádku let. Její krátký účes kdysi inspiroval snad každou druhou ženu, kontroverzní je její štíhlost a zároveň se prezentuje jako dokonalá máma. Aby toho nebylo málo, sama začala navrhovat módu.

Jak uvedla v rozhovoru pro březnové UK Elle, důvodem, proč se rozhodla pro vlastní kolekci, bylo, že se chtěla prezentovat sama za sebe. Vždy prý byla součástí skupiny. Ve skupině Spice Girls byly další 4 zpěvačky, na které byla upírána pozornost, vedle svého manžela Davida je prý ona ta méně slavná. Když někam spolu jdou, pozornost okolí je upírána hlavně na něj. Já osobně si myslím, že David má svůj největší populární boom už za sebou a naopak je to Victoria, jejíž hvězda září čím dál víc.

 

Její kolekci můžete omrknout na stránkách jejího eshopu victoriabeckham.com. Mně osobně přijdou její navržené modely o něco nudnější, než jak se sama obléká. Ale Victoria sama uvádí, že nyní hledá jednoduchost a nejlépe se cítí ve svých modelech. Jak se líbí její kolekce tobě?

 

 

Fotogalerie

1 / 19 Otevřít fotogalerii

 

Victorie za svou tvorbu získala v roce 2011 prestižní ocenění British Fashion Awards 2011. Mrkni na video s jejím uplakaným děkovným proslovem.

 

 

Kolekci Victorie Beckham můžeš konečně sehnat i u nás. Do České Republiky ji dovezla společnost Carollinum podnikatelky Tamary Kotvalové, která provozuje v Pařížské ulici řadu luxusních obchodů, na českém trhu zastupuje mimo jiné značky Montblanc nebo Cartier. Osobně pak kolekci v Praze představí Victoria nejspíš v září 2013.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Victorie Beckham modelkou. Je úchvatná!
Victoria Beckham se chlubí: Tyhle celebrity chodí v mých modelech!
Victoria Beckham: Novou kolekci představí osobně v Praze
Doma.cz: Victoria Beckham prozradila své největší tajemství: O dietách i kráse!

 

Nevýhodu je, že kolekce je ve velikosti 36, tedy ne pro všechny. Dokonce i české modelky měly problém se od šatů dostat. Na fotce je Aneta Vignerová, která nosí velikost 36 běžně a šaty od Viktorie má na sobě velmi upnuté.

 

 

Aneta Vignerová
(Foto: Krásná.cz/autorka)

 

Řešením je objednat modely z e-shopu, kde jsou od velikosti 34 až po velikost 42, nevýhodou oproti kamenné prodejně je, že si je nevyzkoušíte. E-shop zasílá zboží do České republiky i na Slovensko a to do druhého dne od objednání za poplatek 22 EUR. Vzhledem k ceně modelů mohlo být poštovné zdarma, ale to by nejspíš ubralo na luxusu značky.

 

Podívej se na video z přehlídky modelů pro sezonu podzim/zima tohoto roku.

 

 

Článek napsala blogerka Eva z blogu fashiontasteshop.blogspot.cz.

 

Co říkáte na modely vy? Líbí se vám?5 hlasů
Vaše hodnocení