Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Řasenka je jedna z nejdůležitějších částí jakéhokoli make-upu. Používají jí takřka všichni, kdo se líčí, a je jedno, jestli má být černá, barevná, na objem či prodloužení.

Hledáš voděodolnou řasenku? Drogerkový test těch nejlepších

Řasy - 2
zdroj: Thinkstockphotos Řasy - 2
aktualizováno 17.09.2018, 00:00 | 17.09.2018, 00:00 | Karolína Šimečková

Řasenka je jedna z nejdůležitějších částí jakéhokoli make-upu. Používají jí takřka všichni, kdo se líčí, a je jedno, jestli má být černá, barevná, na objem či prodloužení.

V dnešním článku se podíváme na čtyři voděodolné, které hravě vydrží pot, bazén ale i podzimní slejvák.


1. Maybelline Lash sensational Waterproof


Drogérková řasenka, která splňuje vše, co má. Značka Maybelline je svými řasenkami proslulá, dělá mnoho druhů, které vyhovují téměř všem zákaznicím. Tahle si ale získala naše srdce na první pohled. Ať už jde o její stylový obal či magický vnitřek. Tato řasenka slibuje jak prodloužení, tak maximální objem řas. Díky zahnutému tvaru kartáčku a drobnějším štětinkám nemusíš mít strach ji použít i na spodní řasy. Kartáček obsahuje 10 řad štětinek, kterému fungují na principu "ventilátoru" a mají zaručit plný objem a rozkvět řas. Řasenka se neobtiskává a nedrolí ani v té nejsilnější průtrži mračen.

 

Cena za tuto krásku se pohybuje kolem 249 Kč, ve slevě se dá ale sehnat za pouhých 179 Kč!

 

Maybelline Lash sensational Waterproof
(Foto: Oficiální zdroj)


2. L'Oréal Paris Paradise Extatic Waterproof


Další záležitost z drogerie. Tato řasenka má krom světle modrého obalu stejně prďácký design, jako její ne-voděodolná ségra. Vnitřek má lehce řidší a mokřejší, díky tomu ale nevysychá tak snadno a vydrží daleko víc. Této řasence nevadí jak větší množství vody, tak mnutí očí! Nehrozí ti tedy žádné trapasy během jízdy na tobogánech. Navzdory její odolnosti se ale odličuje hezky.

 

Bude tě stát 249 Kč.

 

LOréal Paris Paradise Extatic Waterproof
(Foto: Oficiální zdroj)


3. Rimmel Wonder´Full Waterproof


Obal má modrou metalickou barvu se zlatými nápisy a do uzávěru je vyryta značka Rimmel London. Uzávěr je klasicky na zašroubování, který při zavírání ke konci cvakne, takže si můžeš být jista, že je řasenka řádně uzavřená. Řasy ti hezky oddělí a zvýrazní. Neslepuje, nedrolí se a na řasách vydrží díky své voděodolnosti s přehledem od rána do propařené noci. Tato řasenka navíc díky svému složení, posílenému o arganový olej, řasy ošetřuje a stará se o jejich zdravou regeneraci.

 

Její cena se pohybuje kolem 230 Kč.

 

Rimmel Wonder´Full Waterproof
(Foto: Oficiální zdroj)


4. Too faced Better than sex Waterproof


Slogan této řasenky zní: "Řasenka, která je tak dobrá, že je lepší než sex!" To rozhodně zaujme na první pohled. A je opravdu tak dobrá? No… o tom, jestli je lepší než sex, se dá jistě spekulovat, všechny ostatní prvky, které by ale měla taková řasenka mít, zvládá na jedničku. Luxusní, těžký obal se od její růžové varianty neliší pouze barvou (opět modrá), je k tomu navíc ošperkován vystouplými kapičkami, které mají symbolizovat její voděodolnost. Kartáček ve tvaru přesýpacích hodin si hravě poradí s každou řasou a vytváří extrémní objem i prodloužení.

 

Tuto řasenku seženeš v parfumériích Sephora za 750 Kč.

 

Too faced Better than sex Waterproof
(Foto: Oficiální zdroj)


Jaká je tvá oblíbená voděodolná řasenka?0 hlasů
Vaše hodnocení