Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chceš mít řasy jako hollywoodské hvězdy Audrey Hepburn nebo Marylin Monroe, ale nemáš čas ani trpělivost si je chodit prodlužovat do kosmetického salónu? Právě pro tebe je zde revoluční novinka.

Vykouzli si přírozeně husté a dlouhé řasy

Sérum No.1LASH
zdroj: Oficiální zdroj Sérum No.1LASH
aktualizováno 21.11.2012, 00:00 | 21.11.2012, 00:00 | Krasna.cz/trm

Chceš mít řasy jako hollywoodské hvězdy Audrey Hepburn nebo Marylin Monroe, ale nemáš čas ani trpělivost si je chodit prodlužovat do kosmetického salónu? Právě pro tebe je zde revoluční novinka.

Jak dosáhnout oslnivě dlouhých, hustých a černých řas? Kouzlení s řasenkou má jistý efekt, i když hodně záleží na kvalitě tvých vlastních řas. Můžeš využít služeb profesionálních salónů a nechat si je prodloužit. Díky slevovým serverům to ani nemusí být drahé. Jenže pak musíš chodit na pravidelné doplňování, bez něhož je vzhled řas viditelně neupravený.

 

Pokud tě ani prodlužování, ani žádná z prodlužujících, zhušťujících a efektu-umělých-řas-dosahujících řasenek (velký test najdeš zde) neuspokojuje, můžeš vyzkoušet nové sérum No.1LASH, které slibuje, že s tvými řasami udělá naprosté zázraky, a to z pohodlí domova (koupíš ho například na krasa.cz za 2.900 Kč). Během krátké doby získáš nádherně husté a dlouhé řasy a dodáš jim potřebnou výživu. Již během prvního měsíce poznáš viditelnou změnu. Dej jednou provždy sbohem nevýrazným řasám a vyčaruj si na tváři pronikavý a sexy pohled.

 

Sérum No.1LASH
(Foto: Oficiální zdroj)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Chceš, aby ti rychleji rostly vlasy?
Jak na krásné oddělené řasy?
Q&A: Než si necháš trvale prodloužit řasy

 

Pokud budeš No.1 LASH aplikovat pravidelně, mohou ti řasy vyrůst až o dvojnásobek během cca třech měsíců. V průměru je dosaženo celkové prodloužení řasy o 5 až 8 mm! Na rozdíl od umělých nebo doplňovaných řas se s nimi můžeš potápět, saunovat nebo odličovat klasickými prostředky beze strachu, že ti řasy vypadají. Tajemství No.1 LASH je v jedinečném složení. Díky účinné látce Palymitoyl Pentapetide 5 dochází k omlazení řasové cibulky a zvýšení produkce růstu a pružnosti řas.

Velkou výhodou No.1 LASH je také jednoduché a praktické použití. Stačí si jednou denně aplikovat sérum na horní i spodní víčka u kořínku řas a již po prvním měsíci poznáš znatelné výsledky.

 

Připravujeme pro tebe podrobný test, kdy sérum vyzkoušíme na vlastní řasy. ;-) Zatím to vypadá nadějně.

 

Tvé vlastní řasy začnou růst, znásobí se jejich počet, maximálně se prodlouží a zvýší svůj objem. Sérum také dopomůže k tomu, aby řasy byly zdravější, a oddálí dobu jejich vypadnutí.

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Čti na Doma.cz:

Test řasenek: Která dělá maximální objem?
Oči jako dynamit: Řasenky a jejich desatero přikázání

 

Efekt séra je u všech uživatelů bez ohledu na jejich věk. Díky melaninu, jehož přirozenou tvorbou sérum podporuje, získají řasy navíc přirozeně tmavší barvu. Mít krásné a husté řasy jsou snem každé ženy. Nyní je na čase přestat snít a proměnit přání v realitu!

 

Máš s tímto sérem vlastní zkušenost? Nebo s jiným zázračným přípravkem, který podporuje růst řas? Jaké jsou tvé dojmy a zkušeností? Poděl se v komentářích.6 hlasů
Vaše hodnocení