Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Kabelka nebo boty jsou součástí našeho každodenního outfitu, mnohdy jim ale nevěnujeme patřičnou pozornost. Zaslouží si víc!

Vylaď outfit: Trendy doplňky léta

Trendy kabelky léta
zdroj: Archiv firem Trendy kabelky léta
aktualizováno 12.06.2012, 00:00 | 12.06.2012, 00:00 | Krasna.cz/trm

Kabelka nebo boty jsou součástí našeho každodenního outfitu, mnohdy jim ale nevěnujeme patřičnou pozornost. Zaslouží si víc!

Triko, kalhoty, šaty a bundičku podle poslední módy už máš. Výsledný dojem ti ale může pokazit nesladěná kabelka nebo boty. I doplňky by měly držet krok s aktuálními trendy. Co frčí?

 

Stejně jako v oblečení, i v doplňcích panují podobné trendy.

 

Mezi barvami kralují pastelové tóny, odvážné neonové barvy, oranžová, stále módní modrá. V kabelkách nikdy nebude out černá, červená a bílá. Letos nic nezkazíš ani bronzovou, různými odstíny hnědé. Z potisků jednoznačně vedou proužky a kytičky.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

4 kabelky stačí! Teď je jen správně kombinovat
Správná kabelka tě rychle zeštíhlí
GALERIE: Trendy kabelky pro jaro 2012

 

Jasná volba pro romantičky? Květinové potisky. Velké i drobné, exotické, jednoduché i vymyšlené, frčí všechny. Vyniknou na malém psaníčku i maxikabele.

 

Fotogalerie

1 / 30 Otevřít fotogalerii

 

K bílé a modré se hodí doplňky v námořnickém stylu. Proužkované kabelky letí, neboj se ani dalších barevných kombinací.

 

Fotogalerie

1 / 33 Otevřít fotogalerii

 

Módní barvou, pro léto možná neobvyklou, je hnědá a její blízké sestřičky. Nechceš se do ní oblékat celá? Na kabelkce bude stačit. Hnědá kabelka se dá krásně sladit s mnoha jinými barvami, takže její koupí rozhodně neprohloupíš.

 

Fotogalerie

1 / 38 Otevřít fotogalerii

 

Samozřejmě nejuniverzálnější je trio černá, bílá, červená. Kvalitní kabelka v jedné z těchto barev je univerzální a nadčasová.

 

Fotogalerie

1 / 44 Otevřít fotogalerii

 

O prázdninách neřeš jen barvu, ale také velikost kabelky. Do školy možná chodíš nalehko, ale při prázdninových toulkách toho občas potřebuješ celkem dost. Ať už jedeš na víkend k babičce, na festival, míříš na koupaliště nebo na brigádu, praktická taška přijde vhod.

 

Fotogalerie

1 / 66 Otevřít fotogalerii3 hlasů
Vaše hodnocení