Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máme pocit, že denim snad nikdy nevyjde z módy. Každou sezónu nám módní návrháři z celého světa dokazují, že džínům patří svět! Pokud tě tvé staré džíny nudí nebo máš pocit, že jejich střih už není dostatečně in, neházej je do koše! Ještě ti můžou...

Vytvoř si ze STARÝCH DŽÍNŮ jedinečné módní kousky! DIY

DIY džíny
zdroj: Pinterest DIY džíny
aktualizováno 19.05.2016, 00:39 | 19.05.2016, 00:39 | Krásná.cz / DyA

Máme pocit, že denim snad nikdy nevyjde z módy. Každou sezónu nám módní návrháři z celého světa dokazují, že džínům patří svět! Pokud tě tvé staré džíny nudí nebo máš pocit, že jejich střih už není dostatečně in, neházej je do koše! Ještě ti můžou dobře posloužit.

Aztécký vzor je nesmrtelný!

Ano, i letošní léto se bude nést ve znamení aztéckých vzorů. Pokud máš alespoň trošku šikovnou ručku, tak si zkus aztécký vzor vyrobit sama. Je to jednoduché. Jediné, co budeš potřebovat je fix na textil, který seženeš v každém lepším papírnictví. Pak už jenom na staré džíny nakresli obrys a tvoř. Přejeme ti pevnou ruku a kreativní mysl!


DIY džíny - 3
(Foto: Pinterest.com)


Nášivky zase žijí! 

Pamatuješ si, jak si jako malá nosila trička a mikiny s nášivkami? Tahle devadesátková záležitost se vrátila na stránky módních časopisů, a ty máš nejvyšší čas tento trend zařadit do svého šatníku. Čím dřív, tím líp, protože máme pocit, že brzy v českých ulicích nastane nášivkový boom. Tak ať jsi první! Zajdi do nejbližšího textilu a kup si ty nejšílenější nášivky. Pak už jenom nášivky aplikuj na džíny a je hotovo!

 

DIY džíny - 5
(Foto: Pinterest.com)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

DIY: Vyrob si domácí antiperspirant
Přivítej jaro s pestrobarevnými nehty! DIY návod krok za krokem
DIY levně a za pár minut: Nejpopulárnější balzám na rty

 
Roztrhané džíny

Ještě nemáš džíny s dírami na kolenou? Nevadí, nemusíš si je kupovat. Máme pro tebe jednoduchý návod, jak si je vyrobit doma a hlavně zadarmo! Stačí nůžky a špendlík. Postup zvládne opravdu každý. Vezmi si džíny na sebe a vyznač na nich, kde máš kolena. Poté si je sundej a oblast kolenou nastřihni. Následně vezmi špendlík a povytáhni nitky. Tím dodáš džínům nedbalý vzhled.

 

DIY džíny - 2
(Foto: Pinterest.com)


Buď rockerka

Pokud chceš, aby tvé džíny dostaly rockový vzhled, tak na ně zkus aplikovat pyramidky. Postačí balíček pyramidek a kleštičky. Ohni nohavice a instaluj na ně pyramidky. Pomocí kleštiček je na rubu utáhneš. Zkus je na nohavice rozprostřít nepravidelně, bude to vypadat lépe, než kdyby tam byly úhledně seřazené.

 

DIY džíny - 4
(Foto: Pinterest.com)

 

Na další DIY nápady se podívej do galerie.

 

Fotogalerie

1 / 13 Otevřít fotogalerii6 hlasů
Vaše hodnocení