Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máš ráda originální módu, kterou si můžeš pořídit za přijatelné ceny? Nenech si ujít Dyzajn Márket.

Za originální módou k Národnímu divadlu

Dyzajn Márket - 7
zdroj: Oficiální zdroj Dyzajn Márket - 7
aktualizováno 20.09.2012, 11:03 | 20.09.2012, 10:26 | Krasna.cz/lk

Máš ráda originální módu, kterou si můžeš pořídit za přijatelné ceny? Nenech si ujít Dyzajn Márket.

S nákupy přes internet je to někdy složité. Na obrázcích vypadá výrobek krásně, tak ho koupíš, ale když balíček po dlouhém čekání přijde, zjistíš, že je ti tričko malé, náušnice ti jaksi nesluší, nebo taška nedrží tvar tak, jak sis představovala. V oficiálních obchodech můžeš zboží vrátit do 14 dnů bez udání důvodu, ale v menších e-shopech jednotlivých autorů může být s reklamací nepoškozeného zboží docela problém.

Znáš fler.cz? A obdivuješ zde často nějaké výrobky, ale bojíš se je koupit, protože nevíš, jak budou na živo skutečně vypadat? Přijď si je osahat, pořádně prohlédnout, nebo jen načerpat inspiraci od šikovných autorek a autorů. Kam?

 

V sobotu 22. září se na tebe těší Dyzajn Márket. Akce proběhne od 10 do 21 hodin na piazzettě u Národního divadla. Vstupné je zdarma.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Jak se celebrity oblékly na módní show? Inspiruj se!
Etno móda slaví návrat
 

 

Nabídka je opravdu pestrá

 

Svá díla zde předvede více než 70 český a slovenských tvůrců. Nebude chybět módní přehlídka, na kterou tentokrát přislíbila účast i talentovaná Zuzana Labudová, tvořící neotřelé dámské i pánské oblečení pod známou značkou Yaxi Taxi. Kvalitních tvůrců bude představeno více, takže je opravdu nač se těšit.

Uvidíš umění, šperky, módu, doplňky, cenově dostupný design...

 

Fotogalerie

1 / 9 Otevřít fotogalerii

 

Pořadatelky Dyzajn Márketu se rozhodly pomoci psímu útulku Lesan z Kralup nad Vltavou, který se bude prezentovat svým stánkem s drobnou bižuterií, jejímž nákupem můžeš psíky podpořit. Pomoci lze i donesením čehokoliv, co je aktuálně potřeba (například pamlsky a deky pro psy, více najdete na http://www.utulek-kralupy.estranky.cz/clanky/podporte-nas.html).

Aby ses při prohlížení stánků nenudila zahraje ti hudebně-divadelní uskupení Olats Otesoc pod vedením mladých hereckých talentů jako jsou Jan Cína, Marie Doležalová či Petr Vančura. Své písně prokládají scénkami, a pokud se chceš pořádně zasmát, jejich vystoupení by sis rozhodně neměla nechat ujít.

Více informací se dozvíš na www.dyzajnmarket.com
 



8 hlasů
Vaše hodnocení