Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ještě nemáte na tuto sezónu nakoupeno? A co se vůbec bude nosit? Využijte pro vaše nákupy tři akce, které proběhnou ani ne za týden. A rozhodně při nich nepůjde jen o nakupování oblečení. Budete se totiž moci setkat i se specialisty, kteří vám pom...

Zažijte neobyčejné nákupy, nákupní horečka se blíží!

Nákupy
zdroj: Getty Images Nákupy
aktualizováno 05.04.2019, 10:23 | 05.04.2019, 10:23 | Krásná.cz

Ještě nemáte na tuto sezónu nakoupeno? A co se vůbec bude nosit? Využijte pro vaše nákupy tři akce, které proběhnou ani ne za týden. A rozhodně při nich nepůjde jen o nakupování oblečení. Budete se totiž moci setkat i se specialisty, kteří vám pomůžou v tom být co nejvíc stylové, a pořídit si můžete kromě šatstva i novou elektroniku nebo třeba bytové doplňky.

Jedním z ústředních témat všech tří nákupních událostí bude také ekologie a maximální udržitelnost oblečení. Spolehněte se proto, že si budete moci zakoupit oblečení z přírodních materiálů, které vám vydrží roky. A ještě třeba ve slevě. O jaké události tedy jde?


Nákupní horečka


Stejně jako minulý rok se připravuje akce Shopping Fever, což v překladu znamená doslova nákupní horečka. Ta bude probíhat od 12. do 14. dubna. Půjde o tři dny zaplněné nákupy, různých až padesátiprocentních slev a zajímavých událostí v nákupních centrech. V rámci akce si můžete také stáhnout mobilní aplikaci Shopping Fever a v ní si zakoupit elektronické kupony. Budou vás čekat všemožné bonusy, za tři účtenky také dostanete ve vybraných obchodech dárek.


Nákupní horečka nebude probíhat jen v Praze, ale také v Ostravě a celkem ve 2400 obchodech po celé České republice. Jejich seznam najdete na stránce myshoppingfever.com. Nepůjde jen o obchody s oblečením, ale také s kosmetikou nebo parfémy, šperky, nábytkem či dokonce elektronikou. Tento nákupní maraton se tedy rozhodně bude týkat nákupů všeho druhu!


Fashion Lounge party v Myslbeku


V rámci Shopping Fever proběhne i tato akce, která však bude takovým jejím předskokanem. Vypukne totiž už 11. dubna. Osobnosti ze světa módy se sejdou v pražské nákupní galerii Myslbek, která už nějaké ty módní party rozhodně zažila.

 

Nákupy
(Foto: Getty Images)


Galerie Myslbek se nachází v ulici Na Příkopě v Praze. Bude tam předvedena módní kolekce pro jaro a léto od předních návrhářských značek jako jsou Guess, Pinko, Patrizia Pepe, NEXT, Karl Lagerfeld, Pepe Jeans nebo H&M a mnozí další. Na exkluzivní módní show se můžete přijít podívat i vy. Živý program doprovázený hudbou začne už ve čtyři hodiny odpoledne. Jako další prémie tu bude i občerstvení a mnohé dárky pro příchozí.


Také si ale budete moci užít to, že všechny obchody budou v Myslbeku v tento den mimořádně otevřené až do 22 hodin. Přítomni budou také zkušení módní stylisté a specialisté nejen na to, co a jak se nosí. Poradí vám, jaká barva a materiály budou letos in a jaký styl se k vám hodí. A uvidíte i oblíbenou herečku a instagramovou influencerku Veroniku Arichtevu, která celou akci zaštiťuje.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jarní líčení: Tutoriál na oči i rty!
Nákup on-line se nevyvedl? 6 rad, jak dostat své peníze zpět!
Jak nakupovat bez zbytečného utrácení?


Fashion Lounge v Myslbeku má zároveň hlubší, ekologický rozměr. Už na ní si budete moci zakoupit za pouhých 29 korun bavlněnou tašku na rameno. Ta pak bude k dostání po celý průběh Shopping Fever v obchodních centrech v Praze na Chodově, Černém Mostě nebo v Ostravě ve Foru Nová Karolina.


Svou kolekci během módní show v Myslbeku předvede mimo jiné H&M, které se nyní hodně zaměřilo na udržitelnost a ekologičnost produkovaného oblečení. Ukáže limitovanou kolekci Conscious exclusive, která bude k dostání pouze v Myslbeku. Z urdžitelných materiálů ale bude vyrobena také nově uvedená jarní kolekce.


H&M Conscious exclusive 2019


Kolekci Conscious exclusive uvedla H&M už 27. března v Los Angeles. Podpořily ji mnohé známé osobnosti jako třeba Dakota Fanning. H&M se rozhodlo vsadit na přírodní materiály a dlouhodobou udržitelnost oblečení. Když oblečení dlouho vydrží, lidé budou nakupovat méně a šetřit přírodu. 11. dubna bude tato nejnovější originální kolekce uvedena v obchodech po celém světě, v Čechách to bude právě v galerii Myslbek. K dostání bude také na internetových stránkách obchodu.

 

Nákupy
(Foto: Getty Images)


Oblečení z Conscious exclusive je zvláštní a ekologické také tím, že je vyrobeno z přírodních materiálů. Třeba k přírodní alternativě kůže posloužily ananasové listy, hedvábná tkanina bude vytvořená z vedlejších produktů citrusové šťávy. Všechno tedy bude založeno na rostlinné bázi.


Také vzhled kolekce bude inspirovaný přírodou. Najdete v ní však kousky všeho druhu, od těch pro uvolněnější chvilky po oblečení do společnosti. Většinou budou novinky v levandulové barvě, v odstínech modré nebo korálové, nebude ale chybět ani stříbrná nebo černá barva.0 hlasů
Vaše hodnocení