Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zapomeň na plastickou operaci. K plnějšímu dekoltu ti dopomůže chytrá podprsenka.

ZÁZRAČNÁ PODPRSENKA: Zvětší prsa o tři čísla!

Push-up podprsenka
zdroj: tvnoviny.sk Push-up podprsenka
aktualizováno 15.03.2014, 12:42 | 15.03.2014, 00:00 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Zapomeň na plastickou operaci. K plnějšímu dekoltu ti dopomůže chytrá podprsenka.

Toužíte po větším poprsí, ale plastického zákroku se bojíte? I pro takové ženy je tu řešení v podobě zázračné podprsenky. Ta má prsa zvětšit o tři čísla. Dokonce i výrazně ušetříte, protože stojí 34 liber něco málo přes tisíc korun) a za silikony si v současnosti zaplatíte několik desítek tisíc korun. Ann Summers ukázala, že nejde o nesmysl. Zveřejnila fotky před a po.

 

Push-up podprsenka
(Foto: tvnoviny.sk)


Sedm z deseti žen prý není spokojeno s velikostí svých prsou a lehly by si pod nůž. Když se firma Ann Summers na svém Twitter účtu, kde má 54 tisíc fanoušků, zeptala, kolik z nich uvažuje o zvětšení poprsí, zaplavily ji tisíce zpráv. Doporučila jim kvalitní push-up podprsenku a prý si mnohé z nich operaci rozmyslely.

 

Anketa
Chtěla bys mít větší prsa?
883 hlasů
Ano.
Hlasovalo 1314 lidí
 

 

"Rozdíl na fotografiích je jasně vidět. Vypadá to, jako kdybych skutečně podstoupila zákrok. Design podprsenky je krásný, nosí se pohodlně a hladké košíčky jsou výhodou. Můžete ji tak nosit i pod večerní oblečení nebo lehké tkaniny," hlásá populární značka spodního prádla.

 

Push-up podprsenka
(Foto: tvnoviny.sk)

 

"Při pohledu na svá větší prsa jsem nemohla uvěřit, že jsou moje," tvrdí zase 26-letá Ashton z Yorkshireu, která donedávna nosila podprsenku velikosti 32B a uvažovala nad zákrokem. Také si ho rozmyslela.

 

Push-up podprsenka
(Foto: Archiv firem)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Katy Perry prozradila tajemství svého bujného poprsí
Jak svůdně obléknout malá prsa
Jak získat větší prsa, ale neztloustnout jinde?

 

Zdá se tedy, že na zvednutí sebevědomí postačí malý kousek prádla. Trend zvětšování poprsí silikonovými implantáty bude možná na ústupu. V posledních letech se totiž počet pacientek zvyšoval. Podle Britské asociace estetických a plastických chirurgů, si v roce 2012 lehlo pod nůž 43 tisíc žen, z toho 9 843 si nechalo prsa zvětšit.

 

Místo plastiky nebo trápení nad plochým hrudníkem stačí jediné - investovat do kvalitní push-up podprsenky.

 

Anketa
Nosíš push-up podprsenku?
 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Co by měla nosit zlatá prsa? Vyberte podprsenku olympijské vítězce Evě Samkové!

Hvězda Ulice způsobila poprask průhledným tílkem: Co takhle podprsenka, Míšo?4 hlasů
Vaše hodnocení