Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dobrý účes ti poslouží jako nejlepší přítel. Dokáže přitáhnout patřičnou pozornost, dodat ti sebevědomí a dokonce opticky ubrat pár kilo. Stačí si jen správně vybrat.

Zhubni pouhou změnou účesu

aktualizováno 01.01.2012, 00:00 | 01.01.2012, 00:00 | Krasna.cz/trm

Dobrý účes ti poslouží jako nejlepší přítel. Dokáže přitáhnout patřičnou pozornost, dodat ti sebevědomí a dokonce opticky ubrat pár kilo. Stačí si jen správně vybrat.

Nemusíš rovnou pod nůžky, někdy stačí jen malá změna, aby tvůj obličej, krk i dekolt působily díky účesu štíhleji.


Kouzlo stylingu


Tvrdí se, že krátké vlasy sluší jen velmi štíhlým dívkám, protože dokáží vytvořit buclatý obličej. Není to ale pravda. Se správným stylingem si ho můžeš dovolit, i pokud máš pár kilo navíc. Podívej se třeba na Jessie J, Kelly Osbourne nebo Evanu Rachel Wood.

 

 

Velmi záleží na správném střihu a konečném stylingu. Vlasy bys neměla mít vyfoukané po celém objemu, to by ti dodalo zbytečně obtloustlou image. Mnohem lepší bude, když si foukáním nebo tupírováním zvedneš vlasy jen na vrcholku hlavy, což tě opticky protáhne a prodlouží obličej.

 

 

To pravé pro tebe rovněž není zplihlý rovný účes a rovná ofina, mnohem lepší jsou střapaté konce a asymetrický střih. Zkus si třeba na jedné straně vlasy gelem ulíznout za ucho a na druhém vyfoukat ofinu do nadýchané patky.

 


PŘEČTI SI TAKÉ:

Krátké nebo dlouhé - jaké vlasy ti budou slušet?
Trendy účes pro silvestrovskou oslavu
Budou ti slušet krátké vlasy?

 

Pozor na vlny


Romantické vlny jsou sice krásné a velmi ženské, dokážou ale dodat nechtěné centimetry. Nemůžeš si je odpustit? Tak vlasy sepni vysoko na temeni do drdolu a vlny z něj nechej volně splývat na záda. Neměly by ti ale jít kolem obličeje, aby ho opticky nerozšiřovaly. Podívej se, jak vypadá třeba Jessica Simpson, Katherine Heigl nebo Hayden Panettiere s rovnými, a jak s kudrnatými vlasy. V obličeji může vidět viditelný rozdíl. Rovné, nebo dokonce pečlivě vyžehlené vlasy ti poslouží mnohem lépe.

 

 

 

 

Čím delší, tím lepší

 

Chceš-li odvézt pozornost od plných tváří, široké brady a oplácaného krku, měla bys dát přednost dlouhým vlasům. Nejenže opticky zeštíhlují a protahují, ale rozpuštěná hříva dlouhých kvalitních vlasů dokáže strhnout pozornost jen na sebe. Podívej se na Blake Lively, Shakiru nebo Selenu Gomez, když experimentuje s různými délkami vlasů.

 4 hlasů
Vaše hodnocení