Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Kamkoli Alena Kravčenko (33) z ukrajinské Oděsy vejde, hned na sebe strhne pozornost. Mohou za to její mimořádně dlouhé vlasy.

Živá Locika: Alena se může pochlubit 2 metry dlouhými vlasy

Alena Kravchenko - 5
zdroj: Instagram Alena Kravchenko - 5
aktualizováno 16.02.2019, 00:00 | 16.02.2019, 00:00 | Krásná.cz

Kamkoli Alena Kravčenko (33) z ukrajinské Oděsy vejde, hned na sebe strhne pozornost. Mohou za to její mimořádně dlouhé vlasy.

Naposledy ji nechala maminka ostříhat v jejích pěti letech, od té doby vlasy rostou a dávno jejich délka sahá až na zem. I proto je musí nosit svázané v mohutných copech nebo drdolu. Z té váhy ale musí křehkou Alenu určitě bolet hlava a za krkem. Rozpuštěné je nosí spíše doma, o víkendech, nebo když má volno.

 

Ve dvaceti nosila vlasy do pasu, ke třicetinám si nadělila délku až ke kolenům. Dnes za sebou nosí hříchu o délce dvou metrů. Pokud by je nechala rozpuštěné, táhne je po podlaze pěkný kus za sebou.

 

Alena Kravchenko - 18
(Foto: Instagram)


Dlouhá hříva určitě stojí mnoho péče a práce, Alena se ale má co otáčet. Je totiž úspěšná byznysmenka, navíc maminka šestiletých dvojčat. Právě mateřství bývá okamžikem, kdy řada žen dlouhé vlasy shodí a pořídí si praktický kratší sestřih, který neprovokuje. Alena se ale své chlouby nevzdala. „Miluji své dlouhatánské vlasy a miluji i péči o ně,“ prozradila pro Daily Mail ke své ozdobě.

 

Alena Kravchenko - 4
(Foto: Instagram)


Kde se vzal ten nápad?


Když byla Alena malá a maminka jí myla a česala vlasy, říkala, že se o ně musí dobře starat, že právě z nich vyzařuje ta pravá ženská krása a podstata. „Během let jsem si uvědomila, že má pravdu, protože na světě není nic krásnějšího, než žena s přirozenými, rozpuštěnými vlasy,“ myslí si Alena.


I když ji její dvě dcerky někdy zlobí a s vlasy si hrají a tahají ji, doufá, že i ony samy budou mít vždy žensky dlouhé vlasy. „Samozřejmě že je to na nich, ale doufám, že samy budou chtít douhé vlasy, když uvidí, kolik radosti a pýchy přinášejí mně.“

 

Alena Kravchenko - 8
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

3 rady pro rychlejší růst vlasů
Tři okouzlující drdoly pro dlouhé vlasy
19 PRAVIDEL pro nejkrásnější vlasy, ze kterých NIKDY NESLEVUJ


Chcete také takové?


„Vlasy si nemyji moc často, protože si myslím, že jim kosmetické produkty neprospívají, jsou díky nim jen jemnější a mohou zpomalovat jejich růst,“ domnívá se majitelka extrémně dlouhé hřívy. Myje si je jen jednou za tři týdny.


Na výživu vlasů používá výhradně přírodní oleje, díky kterým jsou vlasy vyživené a hlavně získají lesk.

 

Pokochat se můžete i dalšími fotkami v naší galerii.

 

Fotogalerie

1 / 18 Otevřít fotogalerii


„Když mě někdo obdivuje, chce se se mnou fotit nebo mě osloví Rapunzel (Locika v originále), je to pro mě velkou ctí,“ prozradila, jak se vyrovnává se zájmem., který sklízí i na svém instagramovém účtu. „Díky svým vlasům, vyčnívám, působím jedinečně, a kdo by nebyl šťastný, když ho takhle druzí vidí,“ dodává.


I když teď už tak rychle nerostou, doufá, že jejich délka se ještě prodlouží. A rozhodně je nikdy neplánuje ostříhat. „Jsou součástí mé identity. Bez nich bych to nebyla já,“ dodává Alena. Na majitelku vůbec nejdelších vlasů na světě zatím ale nemá: hřívou o délce 6,5 metrů se může pochlubit Američanka Asha Mandelová.0 hlasů
Vaše hodnocení