Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vždycky, když potřebuješ okouzlující hřívu nebo elegantní uhlazený účes, tvé vlasy se proti tobě spiknout. Nedrží tvar, poletují kolem hlavy, prostě ti hodlají pokazit důležité rande nebo setkání. Jak je zkrotit?

Zkroť neposlušné vlasy

aktualizováno 04.06.2011, 07:05 | 04.06.2011, 00:00 | Krasna.cz/trm

Vždycky, když potřebuješ okouzlující hřívu nebo elegantní uhlazený účes, tvé vlasy se proti tobě spiknout. Nedrží tvar, poletují kolem hlavy, prostě ti hodlají pokazit důležité rande nebo setkání. Jak je zkrotit?

Uhlazující přípravky

 

Kosmetické firmy nabízí spoustu uhlazujících produktů, které si poradí s elektrizujícími vlasy nebo prameny, které nechtějí držet v požadovaném účesu. Místo klasického balzámu začni používat balzám pro nepoddajné a krepatící se vlasy (například NIVEA Hair Care balzám s uhlazujícím efektem Straight & Easy, uhlazující Klorane balzám s mlékem z papyru, lehce tužící balzám Wella High Hair). Pokud si vlasy žehlíš, začni používat uhlazující sprej GOT2b Straight on nebo uhlazující sprej pro žehlení vlasů Syoss Heat Protect Styling Spray.

 

Vezmi na pomoc techniku

 

Jestli se ti vlasy kroutí a ve chvíli, kdy trochu zmokneš, se ti na hlavě začnou tvořit neposlušné kudrny a trápí tě poletující vlasy, zkus si vzít na pomoc techniku. Spolehnout se můžeš třeba na kartáč Braun Satin Hair s technologií IONTEC. Působí na jednotlivá vlasová vlákna a dokáže všechny nepoddajné a rozlétané vlasy udržet vedle sebe. Působí vlastně podobně jako uhlazující balzám.


PŘEČTI SI TAKÉ:

Domácí masky pro krásné vlasy
Toužíš po dokonalých vlasech? Začni už ve sprše
Chceš, aby ti rychleji rostly vlasy?

 

Místo klasického fénu si pořiď fén s nano-iontovou technologií. Miliony přirozených iontů díky těmto fénům pronikají do tvých vlasů a hydratují je. Vlasy vysuší do hladka a bez tepelného poškození, navíc o polovinu rychleji než klasické fény. Poradí si i s kudrnatými vlasy, které uhladí, na své si přijdou i suché a poletující vlasy, kterým přidají objem a obnoví jejich lesk. Zkus třeba iontový fén Bio Ionic Nano-i5X nebo fén Braun 2200 Satin Pro Ionic.

 

Čelenka

 

Když nemáš po ruce ani kosmetické zázraky, ani zázračné fény, přijde ti vhod obyčejná čelenka do vlasů. Kovové, plastové i látkové, díky všem vykouzlíš elegantní účes a zkrotíš i ty nejzlobivější prameny vlasů.

 

Fotogalerie

1 / 20 Otevřít fotogalerii3 hlasů
Vaše hodnocení