Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Prázdniny ještě nekončí, ale už jako by začínalo babí léto. Ráno se budíme a venku je kolem 11 stupňů, odpoledne vyskočí rtuť teploměru zase na obvyklé srpnové teploty. Jak vyzrát na počasí?

Zrádné počasí: jak se oblékat, když je ráno zima a odpoledne horko?

Zima v létě
zdroj: Thinkstockphotos Zima v létě
aktualizováno 21.08.2013, 00:00 | 21.08.2013, 00:00 | krasna.cz/kik

Prázdniny ještě nekončí, ale už jako by začínalo babí léto. Ráno se budíme a venku je kolem 11 stupňů, odpoledne vyskočí rtuť teploměru zase na obvyklé srpnové teploty. Jak vyzrát na počasí?

Počasí venku si s námi v posledních dnech pěkně hraje. Chvíli je zima, chvíli teplo. Jednou svítí sluníčko a pak začne bouřkové peklo. Jak se v takových podmínkách oblékat, abys sebou nemusela nosit spoustu oblečení a velké kabelky, do kterých ho potom budeš odkládat?


Nebojte se nosit šaty a sukně


Víš, že odpoledne má být horko, ale teď by tě v šatech nikdo ven nevyhnal? Neodkládej letní šatičky do skříně! Ukaž počasí, že se ho nebojíš! Obleč si k nim koženou bundičku, vypadá dobře a zahřeje. Holé nohy zahal do barevných silonek, které až se teploty vyšplhají nad 20 stupňů, můžeš shodit. Je přeci léto a barvičky se k němu hodí. Dej si ale pozor a slaď celý outfit, abys nevypadala jako klaun.


Ke kratším šatům se hodí kratší kožená bundička, delší bundy většinou vypadají hloupě. Například střih pod prsa dělá pěknou postavu. Naopak k sukni si klidně můžeš vzít i delší bundičku, svetřík či stylovou mikinu.


Fotogalerie

1 / 4 Otevřít fotogalerii

 

Nohy v teple


Nad ošklivým a sychravým počasí vyhraješ i tak, že si místo letních sandálek obuješ třeba tenisky. Když máš kratičké šortky a málo vrstev, vsaď na nohy v teple! Pokud nejsou příliš velká horka, v teniskách ti bude dobře. Nenos je ale pořád, přeci jen by noha v horku měla větrat, takže jestli hlásí na odpoledne vysoké letní teploty, raději je vyměň za baleríny.

 

ČTĚTE TAKÉ:
Čelenky nejen pro Indiány
Módní faux pas: Největší úlety, které se hned odnauč
Zahalená krása! Prohlédni si módu pro muslimky
DOMA: Tylová sukně: zaslouží si místo ve vašem šatníku?

 

Jako Chytrá horákyně


Nechceš sebou nosit dlouhé mikiny nebo svetry, které se ti nevlezou do kabelky? Vyzraj na počasí a pořiď si dlouhý šál, který přehodíš přes ramena, a nebo bolerko. To ti zakryje jen ruce a ramena a sahá většinou do půlky zad. NZa pár korun ho seženeš v New Yorkeru, elegantnější verze jsou k dostání třeba v Reservedu nebo Orsay.


bolerko
Blue Fly 2880 Kč (Foto: polyvore.com)


Máš ještě další nápady, jak porazit proměnlivé počasí a vyrazit ven oblečená neoblečená? Poděl se o to s námi! Tvými tipy se můžeme inspirovat a společně tak vyhrajeme boj nad psím počasím!
 59 hlasů
Vaše hodnocení