Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když na tebe padne nuda, jedním z léků na její zahnání jsou filmy. Představím ti 10 filmů, které možná znáš a možná ne, a o kterých si myslím, že tě zabaví.

Nudíš se? Pusť pět filmů, které tě zabaví

Sledování filmů
zdroj: Thinkstockphotos Sledování filmů
aktualizováno 23.03.2013, 00:00 | 23.03.2013, 00:00 | Natali Geschrei/Krasna.cz

Když na tebe padne nuda, jedním z "léků" na její zahnání jsou filmy. Představím ti 10 filmů, které možná znáš a možná ne, a o kterých si myslím, že tě zabaví.

Horší už to nebude (2006)

Harold Crick je obyčejný muž, který vede normální, ale nudný život. Až do jednoho dne. Začne slyšet ženský hlas, který nikdo jiný neslyší. Hlas vypráví o tom, co Harold právě udělal, akorát s rozšířenou slovní zásobou. Harold i jeho okolí myslí, že se zbláznil. Jednoho dne hlas v jeho hlavě řekne, že Harolda čeká brzká smrt. On je znepokojený a zajde proto za odborníkem na literaturu a rozhodne se svůj problém řešit. Zjišťuje, že se stal hlavním hrdinou knihy, kterou píše anglická spisovatelka. Tato kniha má však skončit Haroldovou smrtí.

Film se mi líbil. Děj je originální, i když trochu předvídatelný. I tak ho všem velice doporučuji.

Super náhradník (2006)
Viola miluje fotbal a je v něm velice dobrá. Dívčí fotbalové družstvo se však ruší a kluci nechtějí přijmout holky do svého týmu. Proto využije toho, že její dvojče, bratr Sebastian, odjíždí na 14 dní do Anglie. Převlékne se za něj a nastoupí do jeho školy, kde se přihlašuje do fotbalového týmu. Je zde však problém. Zamiluje se do bratrova spolubydlícího, který netuší, že jeho momentální spolubydlící není kluk.

Film je skvělý a zábavný. Je natočený na motivy hry Williama Shakespeara Večer tříkrálový, takže pokud někdo tuto hru četl, děj ho nepřekvapí, ale zaručeně pobaví.

Báječný svět shopaholiků (2009)
Novinářka Rebeca miluje nakupování. Jednoho dne přijde o práci, ale stále nakupuje. Později se zadluží a začne ji pronásledovat vymahač dluhů Derek Smith. Rebeca si vymýšlí různé výmluvy, aby nemusela dluh splatit, a snaží se najít novou práci. Později získá práci v časopise Jak úspěšně spořit. I přes to, jak hodně dluží, Rebeca chodí stále nakupovat. Nakonec ji její spolubydlící jí přemluví, aby začala chodit na schůzky shopaholiků. Rebeca je rozhodnuta vzdát se nákupů, ale Derek Smith ji nepřestává pronásledovat.

Film je na motivy stejnojmené knihy od spisovatelky Sophie Kinselly. Děj je opět skvělý a originální. Doporučuji.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Recenze na film Spring Breakers: Ještě větší šílenost, než jste doufali
Jsi nemocná a nudíš se? TIPY na filmy

Zkus mě rozesmát (2011)
Denny chodí do nejrůznějších klubů se snubním prstenem, na který s pomocí smyšlených historek o jeho manželství láká holky. Jednoho dne potkává Palmer, o které tvrdí, že je to jediná holka, se kterou si kdy rozuměl. Ona ho však odmítne, když objeví jeho snubní prsten. Denny si proto vymyslí historku o své rodině. Palmer si chce s jeho ženou promluvit, proto Denny poprosí svou kamarádku, aby spolu s jejími dětmi hrála jeho rodinu.

Netvor (2011)

Kyle je krásný a oblíbený kluk. Je však také strašně namyšlený. Jednoho dne veřejně zesměšní spolužačku Kendru, která ho prokleje. Kyle se stává ošklivým a do roka musí objevit osobu, která mu řekne, že ho miluje. Pokud se tomu tak nestane, Kyle už nikdy nebude mít svou pravou podobu. Nastěhuje si k sobě Lindy, dívku, která byla do něj dříve zamilovaná a snaží se, aby se zamilovala i do jeho nového já a zrušila jeho prokletí.22 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •