Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Určitě už tě nebaví nosit jen rozpuštěné vlasy nebo obyčejný culík.

Tři účesy podle Miley Cyrus

Miley Cyrus - 4
zdroj: isifa.com Miley Cyrus - 4
aktualizováno 24.10.2012, 00:43 | 24.10.2012, 00:28 | Natali Geschrei/Krasna.cz

Určitě už tě nebaví nosit jen rozpuštěné vlasy nebo obyčejný culík.

Mám tu pro tebe návod na vytvoření tří účesů podle Miley Cyrus. Nejsou nijak složité, proto si myslím, že je určitě zvládneš levou zadní.

Cop na straně


Na tento účes budeš potřebovat jen gumičku a lak na vlasy. Udělej si pěšinku hodně na straně, ale zase to moc nepřežeň. Nyní si klasicky upleť copánek na straně. Poté si vytáhni z druhé strany (tam, kde nemáš cop) pár pramenů vlasů. To samé udělej na straně u copu. Pár pramenů hoď na stranu a zbytek sepni pinetkou dozadu tak, aby to působilo nadýchaně.

 

Miley Cyrus - 2
(Foto: isifa.com)

 

Nakonec vezmi cop a opatrně každý záplet povytáhni podle  toho, jak se ti to bude líbit. Teď už stačí jen vlasy přelakovat a účes je na světě.

Společenský drdol

Tenhle účes je složitější, proto na něj budeš potřebovat i víc věcí - gumičku, hřeben, lak na vlasy, vycpávku do drdolu.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Jaké účesy se budou nosit na podzim?
Vyber si správnou žehličku na vlasy!

Přehoď si ofinu dozadu. Vezmi si obyčejný hřeben nebo tupírovací hřeben a lehce natupíruj přední vlasy. Nyní vlasy stáhni do culíku a natupírovanou část povytáhni.

 

Miley Cyrus - 1
(Foto: isifa.com)

 

Když máš hotový culík, popadni vycpávku do drdolu a namotej na ni vlasy. Zacvakni vycpávku a uprav drdol tak, aby nebyla vidět. Nyní pár vlasů z drdolu povytáhni, aby účes vypadal vzdušně a je hotovo.

Obyčejný drdol


Na tento účes budeš potřebovat vycpávku do drdolu, gumičky a pinetky.

 

Miley Cyrus - 3
(Foto: isifa.com)

 

Udělej si culík nahoře. Zacvakni vycpávku do vlasů a provlíkni ji culíkem. Vlasy z culíku přehoď přes drdol tak, aby ho celý zakrývaly. Nyní přetáhni přes vlasy gumičku.

Vlasy, které zbyly kolem drdolu, obtoč kolem a připni pinetkami k hlavě. Dále povytáhni pár pramenů u uší a účes je na světě.

Účesy jsem na sobě zkoušela, udíž by měly jít dobře vytvořit podle popisu. Doufám, že popis je srozumitelný a účesy se vám podaří vytvořit.
 27 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •