Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Mladá ukrajinka s vosím pasem a vzhledem připomínajícím panenku Barbie. To je Valeria Lukyanová.

Valeria Lukyanová - seznam se s živou panenkou Barbie

Valeria Lukyanová
zdroj: oficiální zdroj Valeria Lukyanová
aktualizováno 26.03.2013, 00:00 | 26.03.2013, 00:00 | Natali Geschrei/Krasna.cz

Mladá ukrajinka s vosím pasem a vzhledem připomínajícím panenku Barbie. To je Valeria Lukyanová.

Valeria Lukyanová se stala slavnou díky YouTube a Facebooku, kde začala uveřejňovat videa a fotky svého "nového já" aneb dokonalé kopie panenky Barbie. Okamžitě si jí všiml celý svět. Ona sama sebe považuje za nejslavnější online osobnost v rusky mluvících zemích.

 
 
Člověk by řekl, že Valeria prodělala několik plastických operací, aby se co nejvíce podobala hračce pro dívky. Ona však tvrdí, že nemá žádnou plastiku. Je její vosí pas, velké oči a ostatní nepřirozeně vypadající prvky na těle opravdu darem přírody? Valeria tvrdí, že její tvář je důsledkem zdokonalování se a chirurgové s tím nemají nic společného. Zda je to pravda, to už musí posoudit každý sám.
 
 
Každému je asi jasné, že na tento nezvyklý vzhled lidé reagují spíše negativně než pozitivně. A jak to Valeria snáší? "Jasně, na internetu jsou i negativní ohlasy. Ale já to vnímám pozitivně: pokud o mně mluví, znamená to, že jsem na správné cestě," uvedla Valeria v rozhovoru pro časopis V.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Seznam se s KotaKoti: panenka Barbie jako živá
PTALI JSTE SE: Může plastika zachránit tvé sebevědomí?

A jak vypadá běžný den takové oživlé panenky? "Ráno si dělám kosmetiku na tváři, dopřeju si masáž, pak jdu na internet. Medituji, cestuji v mém astrálním těle, jdu si zacvičit do posilovny a pak na procházku s kamarádkou. Večer jdu domů a vařím večeři pro mého milovaného muže," uvedla Valeria (neboli Amatue, jak si ráda nechává říkat právě při meditacích a jiných aktivitách) ve výše zmiňovaném rozhovoru.

Jak vypadala Valeria před proměnou?
 
 
Pokud bys chtěl/a vědět víc o životě této ukrajinské Barbie, přihlaš se k odběru jejích videí, nebo sleduj její stránku na Facebooku. Myslím, že o Valerii ještě někdy uslyšíme, protože má určitě schované "v rukávě" něco dalšího, čím překvapí svět a zaplní titulní stránky časopisů.54 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •