Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Naše nejblížší rodina je hodně malá, ale jedna část, která jí nikdy nechyběla, byl pejsek. Od mého narození, u nás vždycky nějaký byl.

Nový přírůstek do rodiny

pes - 1
zdroj: Archiv blogerky pes - 1
aktualizováno 29.09.2017, 00:00 | 29.09.2017, 00:00 | Krásná.cz/NikiScary

Naše nejblížší rodina je hodně malá, ale jedna část, která jí nikdy nechyběla, byl pejsek. Od mého narození, u nás vždycky nějaký byl.

Naše rodina... no jsme prostě pejskaři. Po smrti Scarlettky (bullteriérka) jsme ale žádného neměli, protože nás to všechny vzalo a trvalo nám uvažovat o dalším pejskovi. Tedy spíš mamce. Já a sestra jsme věděly, že bez psa to u nás nejde.

 

pes - 2
(Foto: Archiv blogerky)


Dlouho jsme to nechávaly být, až jsme si jednou z ničeho nic řekly, že jdeme hledat. Začaly jsme prohledávat všechny možné stránky, kde můžeš koupit anebo zachránit pejska. Tohle šílenství trvalo taky tak čtvrt roku, než se nám podařilo najít právě tento vrh štěňátek z Lipníku nad Bečvou.

 

pes - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

10 důvodů, proč je pes lepší než chlap
Chci psa! Jak ale přemluvit rodiče?
Chceš psa? Vyber vhodné plemeno

 

Zamilovaly jsme se do hnědobílé holčičky, tak jsme zaplatily zálohu a čekaly. Měly jsme už i vybrané jméno, když nám majitelka oznámila, že je to bohužel nejagresivnější štěně z vrhu. To jsme vzít nemohly, jelikož nechceš mít doma agresivní bojové plemeno. Navíc máme doma tříletého synovce, takže rozhodnutí bylo jasné. Majitelce tedy zbyli ještě dva bílo-černí chlapečci. Jednoho dne jsme se tedy vydaly do Lipníku podívat se na ně.

 

pes - 4
(Foto: Archiv blogerky)

 

Poznaly jsme maminku štěňat (hnědobílá stafordka) a tátu (naprosto nádherný křížený pitbull s dalmatinem). U mě byl Teo jasná volba, hned když si tam naštrádoval jako pán světa a potom okamžitě vytuhnul v té nejvtipnější poloze, co jsem zatím viděla. Sice jsme ještě dlouho přemýšlely, jestli ho opravdu vezmeme domů, ale nakonec jsme neodolaly.
Jelikož jsme měly vymyšlené jměno pro holku, nastalo nové kolo přemýšlení o jméně. Navrhla jsem asi tři jména, ale to finální vybral právě synovec. A tak je tady s námi náš Teo.

 

pes - 5
(Foto: Archiv blogerky)

 

Ted' je to ještě miminko, ale jednou mi dá tenhle malej d'áblík sakra zabrat.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •