Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V zimě to chce mít hlavně nohy v teple. Co ale obout, abys byla současně i stylová a originální?

Správné obutí na zimu

aktualizováno 07.01.2011, 22:05 | 05.01.2011, 14:03 | Nikola Krupičková/Krasna.cz /

V zimě to chce mít hlavně nohy v teple. Co ale obout, abys byla současně i stylová a originální?

Určitě ani ty nechodíš venku celou zimu v jedněch kozačkách. Nakoukni se mnou do mého botníku. Doporučím ti boty pro různé počasí i nejrůznější příležitosti.

 

Zimní boty
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


Tenisky
Tyto tenisky nejsou klasickými teniskami. Jsou pevné, nepropustí vlhko a je v nich teplo. Takže i v zimě je můžeš bez problému obout. Pokud venku není hora sněhu, ale jen poprašek, jsou ideální. Ale pozor! Buď si vezmi delší ponožky, nebo si kalhoty do bot poctivě zastrč, jinak ti do nich bude táhnout.
Co k nim? Hodí se spíše ke sportovnějším outfitům. Hezké jsou k džínám, k jednobarevným (nejlépe černým) legínám.
Kde takové seženeš? NewYorker, Mixer, Reno

 

Zimní boty
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


Bílé kozačky
Tyto kozačky jsou vhodné jak do sněhu, tak do vlhka, protože ho opravdu nepropustí. Nejsou však vhodné na zmrzlou zem, kloužou.
Co k nim? Vzít si si je můžeš jak ke kalhotám, které můžeš zastrčit do bot, nebo je nechat přes ně, mají-li široké nohavice. Hodí se ale i k riflovým sukním.

Kde takové seženeš? Deichmann, Baťa, Humanic

 

Zimní boty
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


Lesklé kozačky
Tyto kozačky jsem si velmi oblíbila. Dá se v nich chodit ve sněhu i po zmrzlém chodníku, protože díky širokému podpatku nekloužou. Navíc v nich vydržím chodit i několik hodin bez toho, aby mě nohy začaly bolet. Nejsou však velmi vhodné do vlhka kvůli semišovému spodku boty.
Co k nim? Krásně se hodí k jakýmkoliv kalhotám i legínám. V nich zaručeně neujdeš pozornosti!

Kde takové seženeš? Deichmann, CCC, Humanic

 

Zimní boty
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)Chlupaté kozačky

Tyto botky naprosto miluju! Je v nich krásně teplo a jsou prostě cool. Na nikom jsem je ještě nikdy nikde neviděla. Hodí se do sněhu, klidně do hodně sněhu! Nesmíš je ovšem vzít do toho, co zbude po roztátém sněhu, jinak to máš všechno uvnitř bot.
Co k nim? Tenhle typ se hodí jak ke kalhotám, tak k sukním i kraťasům. Navíc se za vámi každý otočí (vlastní zkušenost ).

Kde takové seženeš? Humanic, CCC, Mixer

 

Zimní boty
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


Semišové kozačky
Tyto kozačky se nehodí do velkých mrazů. Nohy v nich celkem rychle prochladnou. Ovšem na začátek a konec zimy jsou ideální, také se hodí na nákupy, když hodláš běhat pár hodit po nákupním centru. Díky tomu, že nemají podpatek, v nich vydržíš poskakovat při nákupech velmi dlouho.
Co k nim? Krásně vyniknou se sukní či kraťasy. Nejsou vhodné ke kalhotám, jelikož nemají zip a kalhoty se do nich špatně strkají.

Kde takové seženeš? Deichmann, Reno, CCC

 

Zimní boty
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


Kožené kozačky
Tyhle boty se hodí snad do každého počasí! Noha v nich neprochladne, ani ti do nich nenateče. Na zamrzlé chodníky a kluzké podlahy ale moc fajn nejsou. Taky na dlouhou chůzi nejsou ideálně stavěné, ovšem jejich vzhled to krásně vyrovnává. Navíc jejich výška (sahají až ke kolenům) jim dodává pravé kouzlo.

Co k nim? Beru je nejčastěji k sukním a kraťasům, pod které si vezmu legíny a zima mi není!

Kde takové seženeš? Reno, Baťa, Deichmann10 hlasů
Vaše hodnocení