Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Říká se, že na Vánoce mají být všichni spolu, že se má sejít celá rodina a tak dále.

S kým trávit Vánoce

aktualizováno 23.12.2011, 00:00 | 23.12.2011, 00:00 | Nikol Chrástová/Krasna.cz

Říká se, že na Vánoce mají být všichni spolu, že se má sejít celá rodina a tak dále.

Jednou však přijde den, nebo dorosteš do určitého věku, kdy budeš mít přítele, přítelkyni, nebo někoho jiného, kdo pro tebe bude znamenat víc než nejvíc. Jak to však udělat, abys mohla být na Štědrý den se všemi, na kterých ti záleží?

Vyhrává rodina!
Už ty vzpomínky z dětství – stromek, cukroví, pohádky a kolem tebe tvoji sourozenci, mamka s taťkou a někdy i babičky, dědové a další z rodiny. A tys ty chvíle milovala! Pokud víš, že pro tebe je rodina stále na prvním místě, neměla by ses nutit trávit Vánoce s přítelem, i když on si to přeje. Určitě pochopí, když mu své důvody vysvětlíš. Nikdy nevíš, kdy to budou tvé poslední Vánoce s celou rodinou, tak si ty okamžiky užij!

Vyhrává přítel!
Na Vánoce, které jsi trávila doma, nevzpomínáš zrovna s láskou, nebo jsi je milovala, ale víš, že pro tebe mlsání cukroví a povídání si s rodinou, které můžeš absolvovat kdykoliv, není to nejdůležitější?

PŘEČTI SI TAKÉ:
Jak si co nejlépe užít vánoční náladu?
Víš, jakými dárky obdaruješ své blízké?

Pokud na to máš věk (myslím tím, že ti není zrovna dvanáct) nebo dovolí-li ti to rodiče, neváhej a užij si Vánoce se svou láskou. V tomhle případě může být reakce rodičů o něco horší, než kdybys odmítla přítele, protože pocit, že jim ptáčátko odlétá z hnízda, pro ně asi nebude zrovna povzbudivý.

Kompromis
Pokud se ti ani jedna z možností nezamlouvá, protože chceš mít po svém boku na Vánoce jak přítele, tak rodinu, zkus kompromis. Můžeš přítele na Vánoce pozvat k vám domů, což je nejideálnější řešení. Jestli chtěl být přítel se svou rodinou, můžeš se s ním domluvit, že příští Vánoce budeš zase ty s ním, ale u nich.15 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •