Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ještě pořád řešíš, co kamarádce k Vánocům? Mám pro tebe několik tipů na poslední chvíli.

Tipy na dárky pro kámošku i rodiče

Vánoce
zdroj: Thinkstockphotos Vánoce
aktualizováno 20.12.2013, 16:09 | 20.12.2013, 16:09 | Nikol Chrástová/Krasna.cz

Ještě pořád řešíš, co kamarádce k Vánocům? Mám pro tebe několik tipů na poslední chvíli.

Oblečení se vždycky hodí

 

Pokud je kámoška hodna toho, abys jí vybírala dárek na Vánoce, musí to být pravá kámoška, takže zaručeně budeš vědět jakou má velikost třeba u triček, protože tričko, tílko, svetřík nebo třeba sukně udělá radost každému. A podle mě mají kámošky navzájem lepší vkus než rodiče, kteří by oblečení pod stromeček raději dávat neměli. Ať zůstanou u ponožek a spodního prádla. :D Ale když kámošce koupíš nějaké tričko nebo doplněk ty, určitě jí to udělá radost. Tedy pokud se zrovna netrefíš extra mimo její vkus. Pokud nemáš 300,- na tričko, můžeš koupit nějaký doplněk.

 

DVD, CD

 

Je pravda, že v téhle době se všechno vypaluje, stahuje nebo se na to koukáme online. Ale když kámošce dáš vypálené CD za dvacku, asi jí to moc nepotěší. Já třeba jednou za rok moc ráda dostanu nějaký film, který není pirátskou kopií, ale je originální a se všemi bonusy a v hezké krabičce. Zjisti její oblíbený film, očíhni jestli ho nemá a pokud ne, máš vystaráno.

 

Líčení nikdy nezklame!

 

Šminky se hodí vždycky. I když někdo má doma deset řasenek, nová se vždycky hodí a tak je to se stíny, leskem, pudrem a naprosto vším. S černou řasenkou nebo tužkou na oči nikdy nic nezkazíš. Pokud nevíš jaký přesný odstín používá u pudru a make-upu, tak se tomu vyhni nebo to nenápadně zjisti, protože když pak dostane make-up, který se hodí spíš na černošku, asi jí to nepotěší. Jestli se líčí hroznými černými stíny a tys do teď neměla odvahu říct jí, že vypadá jak kdyby měla monokl, můžeš jí koupit stíny v jiné barvě, které se jí třeba hodí k očím, i když víš, že by si je nikdy nekoupila. Když už je dostane jako dárek, bude jí blbé nepoužít je a ty jí vlastně dáš dvojitý dárek! :D Na Vánoce se navíc vyrábí kazety s kosmetikou, kde vždycky najdete nějaký bonus jako kosmetickou taštičku nebo CD, takže proč nekoupit zrovna tu.

 

Knížka

 

Čtení knížek na noťasu kazí oči a je to nelegální! :D A pokud máš v téhle době kámošku, kterou baví číst, už to je vzácnost. Takže zjisti kdo je její oblíbená spisovatelka nebo po jaké knize touží její srdce a dárek na Vánoce máš z krku.

 

Má svého oblíbence?

 

Pokud víš, že miluje Roberta Pattinsona (brrr...) nebo Justina Biebra (brrr, brrr...) nebo někoho jiného, můžeš jí koupit dárek právě s ním. Je jedno jestli to bude DVD s filmem kde hraje, jeho CD, propisky, triko nebo pošltář s jeho fotkou... Pokud se to bude týkat jejího hvězdného idola, radost jí to udělá vždycky.

 

Lístky...

 

Všichni mají rádi lístky! Do kina, do divadla, na koncert, na vystoupení, na výstavu... A kdo říká, že ne, tak lže a má pod postelí schovaný lístky ze všech akcí kde kdy byl! :D

 


Tipy na dárky pro taťku

 

Deodorant, parfém

 

Tatínkové si to narozdíl od kámošů a jiných kluků neberou osobně a nebudou uražení, že jim chcete naznačit, že smrdí. Když jim koupíte nějaký voňavý deodorant, sprchový gel nebo parfém, určitě jim tím uděláte radost.

 

Hrnek potřebuje každý...

 

No přiznám se, že když jsem dva roky po sobě dávala tátovi na Vánoce, k narozkám i svátku hrnek, už to začalo být poněkud trapné, ale aspoň jsme měli z čeho pít! :D Nevím jak tatínkové, ale já miluju, když mám nějaký hrnek, který je prostě jen můj a do kterého se můžu dělat kafe. A každý pracující tatínek, který musí ráno vstávat kafe potřebuje! Takže najít nějaký hrnek s vtipným obrázkem a je to.


PŘEČTI SI TAKÉ:

Nechceš za dárky utrácet nehorázné sumy? Máme tipy na dárky do 250 Kč!
Vánoční dárky LAST MINUTE! Pro bráchu, kámošku i tvého miláčka
RETRO GALERIE: S čím si hrála tvá mamka či babička?

 

Tipy na dárky pro mamku

 

Bytové „blbiny"

 

No dobře, nejsou to tak úplně blbiny, protože ty věci jsou užitečné. Co třeba nějaké krásné povlečení na postel, které bude ladit s barvou ložnice rodičů? Pokud je tvá mamka blázen do dekorativních věciček, kup třeba novou vázu, polštářky nebo svíčku do obýváku nebo ložnice. Originální dárek je třeba rámeček pro více fotek - nechte vyfotit každého člena rodiny nebo vyhrabejte nějaké vtipné fotky a v rámečku je dejte mamině pod stromeček. Pokud radši nechcete vyset na zdi vy, obraz to jistí.

 

Kuchyňské "blbiny"

 

Pokud je vaše mamka zapálená kuchařka nebo nemá vyložený odpor ke kuchyni, můžete se zamyslet nad tím co by se nejvíce hodilo koupit. Co třeba nové barevné talíře? Nebo nová sada hrnečků nebo slavnostních skleniček? Pokud se na dárek můžeš složit třeba se sourozenci, můžete zkusit nějaký praktický stroj jako freshovač, stroj na limonádu nebo na palačinky. Takové věci se vždycky hodí a rodiče si nebudou moct stěžovat, že jim dáváte nepraktické dárky a zybtečně jste za ně vyhodili peníze.

 

Koupelnové "blbiny"

 

Sprchový gel, šampon, pěna nebo olej do koupele, to se vždycky hodí. Pokud vaše mamka není uznávačem "přírodní stylu" můžete jí koupit sadu na holení - v takových balíčcích jsou většinou dobré žiletky, pěna na holení a podobně. Třeba i taková masážní houba na záda do vany, jí určitě potěší.34 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •