Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Odhodlala jsi ho pozvat na rande, nebo on pozval tebe, ale nevíte, kam zajít? V tomhle článku mám pro tebe pár tipů ;-)

Kam na rande v zimě?

aktualizováno 06.12.2011, 00:00 | 06.12.2011, 00:00 | Nikol Grooving/Krasna.cz

Odhodlala jsi ho pozvat na rande, nebo on pozval tebe, ale nevíte, kam zajít? V tomhle článku mám pro tebe pár tipů ;-)

Spadené listy všech barevných odstínů jsou bíle orámované jinovatkou, o půl šesté už je tma, že nevidíš na krok, po kapsách nosíš rukavice a posmrkané kapesníky, zápasíš s rýmou a venku je ten nesnesitelný mráz. Tuhá zima se blíží. Romantické procházky po parcích skončily, jelikož ti běhá mráz po zádech. Ale.. Kam vyrazit na rande?

Záleží na tom, co máte oba dva rádi. Jsi sportovní typ, nebo pohodlná holčina?

Kino - klasika, která nikdy nezklame
I když o této možnosti ví každý, není to zase tak špatná volba. Zkoukneš super film a ještě k tomu jsi se svým vyvoleným.

Hodí se spíše pro: stydlivce, kteří toho moc nenamluví. Pro ukecnané je to taky dobrá volba, můžete si koupit zásoby popcornu a házet je po lidech před vámi. Jestli si rozumíte, můžete si užít i hodně legrace.

Popřípadě se můžete sejít u tebe, nebo u něj doma a mrknout na nějaký horor :-)

Kavárna, čajovna

Příjemné místo, kde je pěkně teplo a do toho usrkáváte svůj oblíbený čaj. Ideální místo k rozhovoru, kde snadno zachytíte oční kontakt.

Hodí se spíše pro: ty páry, pro které je důležité komunikovat a které si mají co říct.

McDonald či KFC?
Voňavé hranolky a skvělá chuť kuřete. Nebo můžete jen mlčky popíjet bezedný kelímek a vyměňovat si mlčenlivé a tajemné pohledy :-)

Hodí se spíš pro: je to univerzální místo, pokud ovšem nejsi vegetarián a nedělá ti pohled na maso zle.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Poraď si na prvním rande
Zjisti hned na prvním rande, jaký tě s ním čeká vztah

Zajděte ven
Co takhle pořádná koulovačka? Nebo parádní jízda na saních? Když se pořádně oblečete, můžete venku blbnout a stavět sněhuláky a iglú. Zažijete spoustu legrace, pokud odhodíte stydlivost a nebudete se bát vymáchat svého miláčka ve sněhu ;-) (samozřejmě za předpokladu že už napadne sníh)

Hodí se spíše pro: páry, které milují legraci.

Na bowling a jiné hry
Jestli se stydíš, tak můžete pozvat více kamarádů a udělat bowlingový turnaj! Rozdělte se na týmy a zábava může začít! Sem patří i další zábavné záležitosti, například můžete zajít do laser areny a nebo můžete zajít na koncert vašeho oblíbeného zpěváka ;-)

Hodí se pro: všechny.

Různé akce a party
Nalíčit a hurá na party pořádně si zatrsat. Taky se tak vždycky těšíš na ploužáky? :-)

Hodí se spíše pro: lidi, kteří rádi tančí a mají rádi zábavu.

Možností je mnoho, můžete zajít k sobě domů a jen tak se k sobě tulit, nebo si zahrát různé společenské hry. Zapoj fantazii a vymysli originální rande.

Pamatuj, jedině smích prolomí všechny ledy stydlivosti. Snad jsem ti trochu pomohla. Máš nějaké další tipy na místo na rande? Poděl se o ně :-)7 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •