Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Znáš ten pocit, kdy si myslíš, že celý svět na tebe zapomněl? Kdy si myslíš, že už nemá cenu žít a jen se trápit..

Když srdce zabolí

aktualizováno 19.08.2011, 00:22 | 19.08.2011, 00:00 | Nikol Grooving/Krasna.cz

Znáš ten pocit, kdy si myslíš, že celý svět na tebe zapomněl? Kdy si myslíš, že už nemá cenu žít a jen se trápit..

Tenhle pocit zažívám poslední dobou hodně často. Srdce mě tíží a dokážu dvě hodiny sedět a koukat do zdi. Na nic nemyslím, jen se soustředím na to trápení.

Zlomené srdce jde slepit dohromady, ale vždycky tam zůstane malá jizva. Proto jsem připravila pár tipů, jak si zlepšit náladu nebo zahojit ránu na srdci.

Hudba
Určitě máš nějakou oblíbenou písničku, tady ale pomůže něco, co ti vyžene vzpomínky z hlavy. Každý poslouchá něco jiného a nesedne mu každý žánr.

Techno ti "vymaže" mozek, na nic nebudeš myslet. Pozor ale, pokud techno neposloucháš od jakživa, tak to s ním nepřeháněj, protože tě bude bolet přemýšlet, zapomeneš na spoustu zážitků a nebudeš schopna vypočítat příklad, což nebude dobrý začátek do nového školního roku. Neříkám, že se to musí stát každému, i když já s tím menší zkušenosti mám a moc dobře to nedopadlo :-)

TIP: Můžeš zkusit i relaxační hudbu.

Doporučuji:a remixy od NarkoTek.

Srdceryvné písničky ti pomohou vybrečet se a dostat ze sebe to trápení. Nestyď se za své slzy, uleví se ti ;-) Jen je neposlouchej pořád dokola, mohlo by ti být ještě hůř. Až si vyprázníš své slzné kanálky, srdceryvné písničky omez.

Doporučuji:
Enrique Iglesias - Hero
Coldplay - The scientist
Coldplay - The clocks
Miglo - Fallen in love
Miglo - Listen to your heart

Nám puberťákům pomáhá od stresu a nenávisti jedna známá činnost - vyřvat se. Je libo rock, metal, nebo rap? Poslechni si Nightwish, Slipknot, Cradle of filith, Marpo, H16, Dramatikz...

TIP: Pokud ti nepomáhá ani jeden žánr výše, vyzkoušej klasiku nebo si poslechni zpěvačku Marina and the diamonds :-)

Obal si nervy
Ať už nakupováním, nebo sladkostmi. Můžeš si udělat shopping day, kdy proběhneš celé město a nakoupíš nové hadříky, nebo si snad chceš koupit doživotní zásobu zmrzliny a bezstarostně se cpát nehledě na svou váhu?

PŘEČTI SI TAKÉ:
Ženy zvládají rozchody lépe než muži
Jak se (ne)rozcházet

Pomoc s názvem kamarádky
Vyzpovídej se kamarádkám, ty tě určitě pochopí. Uspořádejte dámskou jízdu, nebo zkuste stanovat na zahradě. Fantazii se meze nekladou. Udělejte si pěkný den bez kluků a myšlenek na ně.

Zprotiv si ho
Nikdo není dokonalý a každý má své chyby. I tvůj bývalý miláček. Zamysli se, co ti na něm nejvíc vadilo a s kámoškami se společně zasmějte, jaký to byl hňup. Záleží ale na tom, co to bylo za kluka nebo na tvé povaze, jestli máš ve zvyku takhle se ostatním posmívat.

Tohle by se sice nemělo dělat, ale zaručeně to pomůže odlehčit situaci.

TIP: Vem si papír a tužku a zkus namalovat jeho karikaturu, jak bude vypadat za 10 let. Pořádně si na něm smlsni :-)Najdi si nový koníček
Začni malovat, zkus složit písničku nebo začni pravidelně sportovat. Při sportu se ti z těla uvolňuje hormon štěstí, a tak ti bude lépe a zformuješ si postavu na nový školní rok, kdy můžeš sbalit nějakého borečka :-)

TIP: Pokud tebou cloumá hodně velká zlost na bývalého partnera, zaplať si hodinku u boxovacího pytle a dostaň ze sebe tu nenávist jednou pro vždy.

Jelikož je každý člověk trošku jiný, ne každému se budou tyhle tipy zamlouvat. Proto doufám, že pomůžu alespoň hrstce holčin se zlomeným srdcem. Přeju ti pevné nervy!5 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •