Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zdravím tě u dalšího článku plného jídla! Tento formát je velmi oblíbený a to nejen na mém blogu.

Co jím během dne 2

Snídaně
zdroj: Thinkstockphotos Snídaně
aktualizováno 11.03.2019, 00:00 | 11.03.2019, 00:00 | Krásná.cz/Pavlína Šejvlová

Zdravím tě u dalšího článku plného jídla! Tento formát je velmi oblíbený a to nejen na mém blogu.

Ani se nedivím, protože člověk načerpá spoustu inspirace k tomu, co si během dne uvařit, a protože se poslední dobou snažím o redukci váhy, dnes uvidíš mé tipy na extra jednoduché, zdravé a hlavně rychlé pokrmy.

 

jidlo - 1
(Foto: Archiv blogerky)

 

Snídaně je u mě základ. I když bývá menší a většinou sladká, paradoxně mi zažene hlad na celkem dlouhou dobu. Zpravidla si připravuji bílý jogurt s nějakým ovocem. Na následující fotce to ale není přeslazená borůvková Jogobella. Zvolila jsem zdravější variantu a právě zmiňovaný bílý jogurt jsem rozmixovala s hrstí mražených borůvek. Byla to příjemná změna, kterou jsem doplnila kouskem banánu a mangem.

 

jidlo - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

Následovaly těstoviny s kukuřicí, lososem a vařenou brokolicí. Je to opravdu rychlý a snadný oběd, který bych mohla jíst klidně každý den! Jsou to sice sacharidy, ale přeci jen lepší varianta, než mé oblíbené gnocchi se špenátem a smetanovou omáčkou. Osobně vnímám jako mé velké štěstí a výhodu, že miluji veškerý druh vařené, syrové či grilované zeleniny! Ať už je to právě brokolice, cukety, mrkev a vše, na co si jen vzpomeneš. Zkrátka zelenina na všechny způsoby je u mě vítána!

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

6 problémů, za které může špatný jídelníček aneb Projez se ke kráse, zdraví a psychické pohodě
Za dva týdny štíhlejší! Detailní jídelníček
12 rad, jak odlehčit jídelníček

 

jidlo - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

Největší problém mám s odpolední svačinou, kdy mě přepadne chuť na sladké zhruba kolem 3 hodiny. V tuhle chvíli ráda sáhnu po proteinových tyčinkách od Nutrendu. Má oblíbená příchuť je čokoláda s kokosem nebo pistácie. Jsou opravdu výborné a zaženou i případný hlad.

 

jidlo - 4
(Foto: Archiv blogerky)

 

Při mé poslední návštěvě nákupního centra u nás v Hradci jsem zavítala do UGA. Dříve jsem si zde kupovala pouze ovocné šťávy a smoothie, ale chtěla jsem vyzkoušet něco nového. Vybrala jsem si jejich salát s grilovanou zeleninou a vajíčkem. Řeknu ti, že takhle jsem si dlouho nepochutnala a kam se hrabe celé KFC nebo Mekáč. Salátek ti doporučuji! Tímto nenásilným krokem uděláš i něco pro své zdraví a ještě z něj budeš mít gastronomický zážitek, při kterém odhodíš myšlenky na cheeseburger kilometry daleko.

 

To je z dnešního článku vše a budu se brzy těšit u dalšího, měj se krásně!0 hlasů
Vaše hodnocení