Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jelikož se blíží léto a dlouho tu nebyl článek, který by ti mohl přinést trochu inspirace, rozhodla jsem se jeden takový opět publikovat. Jak už napovídá jeho název, bude se jednat o nezbytný kousek letního šatníku, a jsou to plavky.

INSPIRUJ SE! Hravé plavky letošního léta

Zábava
zdroj: Thinkstockphotos Zábava
aktualizováno 09.07.2019, 00:00 | 09.07.2019, 00:00 | Krásná.cz/Pavlína Šejvlová

Jelikož se blíží léto a dlouho tu nebyl článek, který by ti mohl přinést trochu inspirace, rozhodla jsem se jeden takový opět publikovat. Jak už napovídá jeho název, bude se jednat o nezbytný kousek letního šatníku, a jsou to plavky.

Prázdniny se blíží, a pokud sis ještě žádné plavky nestihla pořídit, možná ti mé následující tipy pomohou. Já osobně se letos na dovolenou k moři nechystám, ale letní koupačky a opalování rozhodně nevynechám. Proto jsem se trochu porozhlédla na internetových e-shopech a našla jsem spoustu nádherných plavek. Sama se nemohu rozhodnout, které si pořídím, a jak můžeš z následujícího výběru vidět, letos mě nejvíce zaujaly plavky vzorované a plné barev. Široký výběr tohoto druhu nabízí e-shop Lascana. Nejen, že mě překvapila jejich skvělá cena, ale na tak pestré a nádherné vzory jsem zatím jinde nenarazila.

 

Samozřejmě v jejich nabídce najdeš i jednobarevné plavky, pokud tyto vzory nejsou tvůj šálek kávy. No nejsou dokonalé?! Navíc při nákupu z tohoto e-shopu můžeš získat i dopravu zdarma nebo další výhody.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak si správně vybrat plavky
Vyber si k vodě ty správné plavky
Jak si správně vybrat plavky: Manuál pro každou postavu

 

Podobné kousky jsem našla i na ZOOTu. Poslední dobou se nám vrací leopardí vzory a i takové plavky zde můžeš pořídit. Pamatuji si, že několik let zpátky jsem takto vzorované oblečení nosila neustále a myslela jsem si, že už tomuto trendu odzvonilo. Opak je pravdou, a i když jsem ho jednu dobu měla dost, začíná se mi opět líbit. Máš stejný názor, nebo je pro tebe "leopardí kůže" kýč?

 

Co se týče plavek a spodního prádla vůbec, rozhodně nezklame Tezenis. Určitě jsi také zaznamenala, že tváří pro focení kousků letošního léta se stala i youtuberka Anna Šulcová. Plavky se jim letos opravdu povedly, a abych nebyla konzervativní, vybrala jsem pro inspiraci i plavky jednodílné. Já osobně si na ně sice nepotrpím, ale tyto střihy mě zaujaly.

 

Jaký typ plavek preferuješ ty? Chystáš se na nějakou dovolenou? Pokud ano a nemáš zatím žádné plavky koupené, určitě na tyto e-shopy zavítee, protože výběr mají rozmanitý a byla by škoda toho nevyužít!0 hlasů
Vaše hodnocení