Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tentokrát se bude jednat o menší recenzi a mé první dojmy z mobilního telefonu Honor 9 Lite.

Jak jsem spokojená s mým novým telefonem?

mobil
zdroj: Archiv blogerky mobil
aktualizováno 11.08.2018, 00:00 | 11.08.2018, 00:00 | Krásná.cz/Pavlína Šejvlová

Tentokrát se bude jednat o menší recenzi a mé první dojmy z mobilního telefonu Honor 9 Lite.

Nový mobil už jsem potřebovala jako sůl, jelikož u starého Samsungu mi baterka nevydržela poslední měsíce více než 20 minut. Honor 9 Lite je v prodeji od března letošního roku a po samé chvále, kterou jsem slyšela od spokojených kupujících a i od mého bratra, který si ho také pořídil, jsem měla jasno! Pokud od tohoto článku čekáš úplný rozbor telefonu a vypsané parametry, rovnou zavítej jinam. Chci se s tebou podělit o mé první dojmy a jak jsem s telefonem spokojená.

 

První věc, kterou bych chtěla vyzdvihnout, je jeho design. K dostání je v černé, šedé a modré barvě. Já jako milovnice bílých mobilů jsem byla zprvu trochu zklamaná, ale šedivá barva je nakonec skvělá volba! Díky zrcadlové zadní části vypadá téměř jako stříbrná a na internetu již je k dostání velké množství krytů, pokud by ti jeho barva nevyhovovala. Skleněná plocha dělá Honor velmi elegantním a je to jeden z nejhezčích telefonů, který jsem kdy viděla. Jeho designové provedení si skutečně zaslouží jen chválu!

 

mobil
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Nenechávej mobil na slunci. Škodí to procesoru, aplikacím a mohl by explodovat!
Přehřívá se ti mobil? Jak ho připravit na letní sezonu
Prodluž život svému mobilu!

 

Jedna z důležitých věcí, na kterou jsem při výběru telefonu kladla důraz, byla jeho paměť. Předchozí Samsung mi nabídl pouhé 4 GB, takže si umíš představit, jaké jsem měla problémy. Zvlášť když jsem chtěla mít nainstalovanou hromadu aplikací a zároveň mít v telefonu stovky fotek. Honor 9 lite má 32 GB, což je (alespoň za mě) více než dostačující. Dále telefon nabízí duální SIM, čtečku otisků prstů, výkonnou baterii a spousty dalšího. I podle recenzí se můžeš dočíst, že v současnosti se jedná o jeden z nejoblíbenějších telefonů vůbec.

 

mobil
(Foto: Archiv blogerky)

 

Dostávám se k ještě důležitějšímu bodu a tím je fotoaparát. Kvalitní a hezké fotky jsou něco, na čem jsem stavěla při výběru mobilu své priority a musím s maximální spokojeností dodat, že jsem nakonec opravdu zvolila dobře. Honor ti vyfotí nádherné fotografie a díky režimu portrét vykouzlí i povedené snímky s rozmazaným pozadím. Tuto funkci jsem si přála a pro představu přikládám dvě fotky pořízené dnes ráno. Pokud si přeješ mobil s výkonným duálním fotoaparátem (přední i zadní kamera 13 + 2 Mpx) a nechceš utrácet za předražené iPhony, Honor 9 lite se jim dle mého názoru může i rovnat. Dostávám se tak k jeho ceně a momentálně ho na trhu seženeš za krásných 5 399,-. K poměru cena/kvalita je to velmi uspokojivá cena a na závěr dodávám, že všem, kteří si v blízké době plánují pořídit nový telefon, tento kouzelný Honor doporučuji všemi deseti!3 hlasů
Vaše hodnocení