Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přeji ti krásný vstup do Nového roku a doufám, že letošní prosinec a Vánoce sis užila na maximum! V dnešním článku ti chci ukázat, jaké doplňky jsem si pořídila, abych si navodila vánoční atmosféru.

Jaké vánoční dekorace, oblečení a doplňky jsem si letos pořídila?

vanoce - 1
zdroj: Archiv blogerky vanoce - 1
aktualizováno 01.01.2019, 00:00 | 01.01.2019, 00:00 | Krásná.cz/Pavlína Šejvlová

Přeji ti krásný vstup do Nového roku a doufám, že letošní prosinec a Vánoce sis užila na maximum! V dnešním článku ti chci ukázat, jaké doplňky jsem si pořídila, abych si navodila vánoční atmosféru.

Rok od roku toho kupuji čím dál tím víc, ale já jsem prostě milovník dekorací, zvlášť těch vánočních. První z nich, kterou vidíš na fotce, jsem si vytvořila tak trochu sama a poskládala si na skleněný talíř všechny možné svíčky a další drobnosti. Pokud bys ráda načerpala inspiraci a tento doplněk se ti líbí, veškeré věci (včetně skleněného tácu) seženeš v Pepcu za pár korun. Jen bílý skurar je výjimkou - ten je z Ikei. Vše jsem doplnila i růžovým rámečkem do kterého jsem si vložila mého DIY třpytivého soba.

 

Nyní asi pochopíš, proč zrovna sob. Moje posledlost vánočními jeleny a sobíky se může zdát nepochopitelná a následující fotky mluví za vše. Dva menší fešáky jsem pořídila v Nanu Nana a za nejpovedenější letošní úlovek považuji stříbrného soba z F&F. Stál okolo 200,- a nemohla jsem ho tam nechat!

 

Hvězdičky, světýlka, vločky! To snad nepotřebuje komentář. Jednoduše vše, co je vánoční, třpytí se a je mnohdy až kýčovité, se mi prostě líbí a minimalistické Vánoce mi nic neříkají. Celý podzim jsem se těšila, až v pokoji budu mít výzdobu a bude vše krásně svítit. Dřevěná závěsná hvězda je z Pepca, bílé hrdličky též z F&F a stříbrnou vločku seženeš v obchodě In Decor.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jednoduchá vánoční výzdoba, kterou zvládneš vyrobit sama
Vánoční DIY: Roztomilý svícen ze sklenky na víno
Vánoční nezbytnosti pro každého

 

Každý rok si říkám, že si mimo vánočních ponožek musím pořídit i vánoční svetr! Doteď jsem žádný nevlastnila, a protože se mi za něj nechtělo dávat zbytečně moc peněz, narazila jsem na jeden z H&M, který stál pouhých 299,-! K tomu se pojí i to, že je dětského a navíc chlapeckého oddělení. Možná jsem šílená, ale vánoční svetr se sobem, který je navíc ve vězení jsem prostě musela mít! A aby toho nebylo málo, vzala jsem si i čelenku se sobími parohy. Její cena je 29,-.

 

Dostávám se k posledním položkám a to jsou nezbytné vánoční papíry. To je věc, kterou bych také nejradši koupila ve všech možných variantách. Opět ti doporučím Pepco, kde letos mají opravdu nádherné vzory a oproti jiným obchodům jsou navíc velmi levné. Spolu s nimi jsem si tam vybrala i krásné vánoční jmenovky na dárky, které můžeš vidět na fotce. Většina lidí balení dárků nemá v oblibě, ale já se v tom doslova vyžívám!

 

Jak ses letos připravila na Vánoce ty? Měla jsi také výzdobu, popřípadě do jakých barev? Napiš mi do komentářů, budu ráda! Měj se krásně!0 hlasů
Vaše hodnocení