Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dnešní článek jsem se rozhodla směřovat ke kosmetice. Nejen z důvodu, že se s tebou chci podělit o to, jaké kosmetické produkty používám, ale také mě zajímá, jaké naopak používáš ty.

Mé oblíbené produkty z dekorativní kosmetiky

kosmetika - 1
zdroj: Archiv blogerky kosmetika - 1
aktualizováno 16.11.2018, 00:00 | 16.11.2018, 00:00 | Krásná.cz/Pavlína Šejvlová

Dnešní článek jsem se rozhodla směřovat ke kosmetice. Nejen z důvodu, že se s tebou chci podělit o to, jaké kosmetické produkty používám, ale také mě zajímá, jaké naopak používáš ty.

Jedná se totiž o produkty z dekorativní kosmetiky, které řadím ke svým oblíbencům dokonce už několik let, ale i tak bych ráda vyzkoušela něco nového. To, co člověku vyhovuje, se sice těžko mění a mnohdy ani není důvod, ale přeci jen bych ráda dala šanci řadě nových produktů, a proto budu ráda za tvoje tipy, které mi můžeš napsat do komentářů.

 

kosmetika - 2
(Foto: Archiv blogerky)


Začnu mým oblíbeným make-upem. Jedná se o zmatňující make-up od značky Dermacol a je to skutečně produkt, který mi zatím ze všech možných značek a typů vyhovuje nejvíc. Jelikož mám spíše mastnější pleť, potřebuji make-up, který bude zmatňovat, abych se po chvilce neleskla jak zrcadlo. Jeho cena se pohybuje okolo 200,- a seženeš ho téměř v každé drogerii. Pokud máš typ pleti jako já, určitě ti ho mohu doporučit. S tím souvisí i zmatňující pudr Stay Matte od Rimmel, který ale více nemusím komentovat. Je to totiž oblíbenec snad každé z nás a neznám nikoho, kdo by ho nepoužíval a nebyl s ním spokojený.

 

kosmetika - 3
(Foto: Archiv blogerky)


U Dermacolu ještě zůstanu, protože se skutečně asi jedná o moji neoblíbenější kosmetickou značku. O tom svědčí i řasenka, kterou používám již několik let a dokonce jsem na ni psala recenzi. Každopádně její název Volume mania mluví za vše a skutečně ti vykouzlí krásné a dlouhé řasy. Já nejsem zastánce prodlužování řas, a proto jsem dlouho hledala řasenku, která řasy opravdu prodlouží, ale zároveň neslepí. Běžná cena se pohybuje okolo 199,- a i když na trhu určitě najdeš levnější, u mě v tomto případě platí, že je lepší si připlatit za kvalitu. Abych článek doplnila i nějakým produktem na rty, vybrala jsem matný lesk od Miss Sporty. Já sice barevné rtěnky a lesky moc nepoužívám, ale tento odstín s názvem Lively rose se mi velmi líbí a poslední dobou ho nosím skoro denně.

 

kosmetika - 4
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

V jakém množství používat kosmetiku?
Mé denní a večerní líčení + oblíbená kosmetika
Moje oblíbené kosmetické produkty

 

kosmetika - 5
(Foto: Archiv blogerky)


Bez čeho se ale naopak mé líčení neobejde, jsou oční stíny. V tomto případě jsem si oblíbila značku Make-up Revolution London, která podle mého názoru opravdu vyrábí kvalitní a dobře pigmentované produkty. Měla jsem od nich už několik paletek a pro ukázku jsem ti vybrala jednu aktuální, kterou používám. Výraznější barvy jako je tyrkysová či fialová sice nevyužívám, ale ostatní odstíny jsou součástí mého každodenního make-upu. A jaké jsou tvoje oblíbené značky a produkty?0 hlasů
Vaše hodnocení