Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jelikož tu máme podzim, rozhodla jsem se ti ukázat moje menší nákupy. Můžeš to brát i jako inspiraci a přehled toho, jaké kousky momentálně najdeš u oblíbených fashion značek.

PODZIM 2018 aneb jaké kousky momentálně najdeš v oblíbených fashion obchodech?

obleceni - 1
zdroj: Archiv blogerky obleceni - 1
aktualizováno 06.10.2018, 00:00 | 06.10.2018, 00:00 | Krásná.cz/Pavlína Šejvlová

Jelikož tu máme podzim, rozhodla jsem se ti ukázat moje menší nákupy. Můžeš to brát i jako inspiraci a přehled toho, jaké kousky momentálně najdeš u oblíbených fashion značek.

Začnu asi tím nejzákladnějším, co každá z nás s příchodem podzimu začne shánět, a to jsou svetry. Letos mám zvlášť velký problém sehnat svetr, který by byl opravdu teplý a neměl podobu "tlustého trička". Jeden takový, který tě skutečně zahřeje, můžeš najít v H&M. V jiných barvách jsem ho bohužel neviděla, každopádně jeho cena je pouhých 399,-, a jak vypadá na mně, můžeš vidět na následujících fotkách. Co se týče obecně trendů letošního podzimu, všimla jsem si, že v oblibě budou pravděpodobně nejrůznější cardigany a to právě i v teplejší svetrové podobě.
 

obleceni - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

Pokud sháníš nějaký lehčí kabátek, určitě zavítej do PEPCA. Letos mají opravdu pěkný výběr podzimního oblečení a já sama jsem si pořídila hned několik kousků. Šedý kabát (349,-), který není přímo do mrazivé zimy v mém šatníku chyběl a poslední dobou ho velmi ráda nosím s růžovou mini kabelkou (199,-). Tu můžeš najít v Terranově, dokonce v několika pastelových barvách. Nikdy přece není na škodu zkombinovat na první pohled nudné barvy s něčím výraznějším!

 

obleceni - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Oblečení, které sluší i zahřeje
Podzimní móda do školních lavic. Buď šik diva!
Vhodné oblékání na podzim? Vrstvené oblečení a kvalitní prádlo

 

obleceni - 4
(Foto: Archiv blogerky)

 

Nebyl by to podzim a začínající zima, aby každá z nás neměla v šatníku několik triček s dlouhým rukávem. Mně samotné tyto trička chyběly, ale návštěva obchodu KIK vše napravila. Vybrala jsem si základní barvy jako je bílá, černá a vínová. Kvalitu triček musím jen pochválit, a pokud i ty nějaké sháníš, neváhej do KIKu zavítat. Jeden kus totiž stojí jen 125,-.

 

obleceni - 5
(Foto: Archiv blogerky)

 

Co se týče jednoduchého trička s bílou podšívkou, pořídila jsem ho ve výše zmiňovaném PEPCU.

 

obleceni - 6
(Foto: Archiv blogerky)

 

Na závěr bych ti ráda ukázala nízké boty z Deichmannu. Pokud budeš mít štěstí, seženeš je jako já ve slevě za krásných 425,-. Z původní ceny 849,- tato akce udělá určitě radost ne jedné z nás, a proto neváhej. Podobných bot tam totiž najdeš spousty, a protože teniskám už letos odzvonilo (aspoň u mě), je nejvyšší čas se porozhlédnout po něčem teplejším. Přeci jen letošní podzim je opět studenější, než bychom očekávali.

 

obleceni - 7
(Foto: Archiv blogerky)


A co u všech kousků na závěr musím pochválit?

+ cena
+ kvalita
+ příjemný materiál

 

Doufám, že se ti článek líbil, a i když se nejedná o extra velké nákupy, malá inspirace nikdy není na škodu. Já sama mám takové typy článků rádam a pokud tě podzimní utrácení teprve čeká, přeji ti šťastný výběr!3 hlasů
Vaše hodnocení