Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jelikož tu brzy máme Vánoce, které jsou považovány za nejkrásnější čas v roce, rozhodla jsem se tématicky zaměřit i tento článek.

Vánoční nezbytnosti pro každého

1
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky 1
aktualizováno 21.12.2016, 13:48 | 21.12.2016, 00:00 | Krásná.cz/Pavlína Šejvlová

Jelikož tu brzy máme Vánoce, které jsou považovány za nejkrásnější čas v roce, rozhodla jsem se tématicky zaměřit i tento článek.

Bude se týkat klasických vánočních maličkostí, které jsou určitě nutností nejen pro mě, ale i pro vás! Do teď jsem na vánoční atmosféru nebyla pořádně naladěná a pokud nejsem sama, následujích pár bodů vám může navodit trochu inspirace či vánoční nálady...

1. Vánoční dekorace, svíčky - Ty sice považuji za samozřejmost, ale zároveň jsem tento bod nemohla vynechat, protože ho považuji za nejdůležitější. Není nic krásnějšího, než si svůj pokoj vyzdobit v duchu Vánoc! Světýlka na poličkách, vonné svíčky a svítící vánoční stromek je pro mě to, na co se vždy nejvíce těším.

2. Adventní kalendář - Je mi 22 let, ale ještě stále si neumím představit, že bych zahájila prosinec bez otevření adventního kalendáře. Právě takové maličkosti vykouzlí lepší náladu každý den a i když Vánoce už ťukají na dveře, berte to alespoň jako připomenutí, abyste si nezapoměli právě dnes otevřít další políčko!:)

3. Sám doma - Vím, že se mnou budete souhlasit. Vánoce bez Kevina, by nebyly Vánoce a i když oba díly znám téměř nazpaměť, nikdy mě neomrzí! Sám doma je pro mě nejlepší vánoční film a myslím si, že tomu nebude jinak!

4. Perníkové latté - Poslední dobou jsem si přímo zamilovala perníkové latté z Costa coffee. Pokud jste tuhle dobrotu ještě nezkoušeli, rozhodně navštivte nejbližší kavárnu a změňte to! Cenově se vám možná nebude zdát, že stojí za to, ale opak je pravdou. Lepší kávu jsem v životě nepila.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Tipy na nejlepší vánoční filmy!

Jak zvládnout Vánoce se zdravým zažíváním

Designové Vánoce: Tip na dárek

5. Vánoční trhy - Přiznám se, že jsem nikdy moc nemusela to zdlouhavé prodírání se v zimě mezi davy lidí a čekání v půl hodinové frontě na trdelník a svařák. Ani letos jsem se o tento zážitek nepřipravila, ale k Vánocům tohle prostě patří. Co ale rozhodně stojí za to, je navštívit vánoční Prahu a trhy na Staroměstském náměstí. Tam na vás vánoční atmosféra rozhodně dolehne!

6. Tématická videa - Youtube doslova vládne světem a pokud existuje něco, co mě inspiruje a přivede do vánoční nálady, tak jsou to videa s vánoční tématikou. Ne ani tak čeští youtubeři, ale zahraniční. Například Zoella mě už druhý rok mile překvapila s propracovanou sérií Vlogmas. Neváhejte a mrkněte!

2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

3
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Těchto 6 věcí mě letos dokázalo navodit vánoční atmosféru a doufám, že i pro vás existuje něco, co vám v tomto nádherném období udělá radost a vykouzlí úsměv na tváři. Mějte se krásně, přeji vám krásné Vánoce v kruhu svých blízkých a budu se brzy těšit u dalšího článku:)

4
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)1 hlasů
Vaše hodnocení