Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Měla jsem tu příležitost nahlédnout do nové kolekce britské módní značky NEXT, která pro nás má na podzim a zimu připravené skutečně vydařené kousky.

Na podzim se převlečte za Britku

Next
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Next
aktualizováno 12.07.2011, 10:25 | 12.07.2011, 00:00 | PJ/Krasna.cz

Měla jsem tu příležitost nahlédnout do nové kolekce britské módní značky NEXT, která pro nás má na podzim a zimu připravené skutečně vydařené kousky.

Líbí se vám svetříky, kostkované sukně, krajkované punčošky, klobouky, a to vše bude sladěné v typicky podzimních barvách, jako je oranžová a hnědá? Pokud ano, letos máte zelenou! Nebojte se ani vysokých lodiček na podpatku. Vsaďte tedy na extravaganci krásných britek. Značka NEXT vám k tomu poskytne výborné kousky!

V zimě buďte v teple

Next
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)Ve vašem šatníku nesmí v zimě chybět huňaté kožíšky a barevné kabátky. Také nezapomeňte schovat váš krk nějakou šálou, ať už třeba huňatou, nebo klasickou bavlněnou. I vaše hlava by měla zůstat v teple a letos se můžeme těšit na spoustu krásných a různých druhů baranic.

Next
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


PŘEČTI SI TAKÉ:
Oblečení pro horký letní den
Co pro tebe znamená slovo móda?

Nohy schovejte do krásných bot. Neodolatelná budeš v kožených botách na platformě, nesmím ale zapomenout na semišové s beránkem, ze kterých teplo přímo sálá.

Next
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)Také vesty se v zimě neztratí, obzvláště ty správně "chlupaté“ s bambulkami! Kabátky budou v různě barevném provedení, mne například nadchl kabátek ve šťavnaté fuchsiové bavě v princesovém střihu.

Podle mého názoru se máme na co těšit!7 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •