Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sestupuji po schodech dolů. Proč než se člověk dostane do jakéhokoli klubu, musí překonat nejprve schody? Klesám dál do Lucerny a už to pomalu slyším.

Reportáž: Adam Mišík a jeho nové album Parfém

Adam Mišík
zdroj: Archiv blogerky Adam Mišík
aktualizováno 05.12.2014, 00:00 | 05.12.2014, 00:00 | PJ/Krasna.cz

Sestupuji po schodech dolů. Proč než se člověk dostane do jakéhokoli klubu, musí překonat nejprve schody? Klesám dál do Lucerny a už to pomalu slyším.

Sladěné akustické kytary a sladký hlas skupiny Light&Love. Lucerna music bar mě totiž poprvé nevítá svým kouřovým obláčkem a opilým turisty. V sobotu 25. října se zde koná křest alba Parfém Adama Mišíka, který se může pyšnit titulem třínásobný objev roku.

 

Fanynkovská základna je obrovská. Holky nadšeně tancují kolem pódia. Light&Love dohráli a na pódium přichází DJ. Děcka tancujou. Jejich první vstup do života plného klubových, protančených nocí.

 

Adam Mišík
(Foto: Archiv blogerky)

 

A už to začíná. Nemusím mít brýle, aby mi došlo, co se děje na pódiu. Přichází Adam a “Možná bloudíme tmou a vím, že s tebou letím do říše snů, kde nás nenajdou… nenajdou...” Bylo to úžasné. Jedna z těch chvílí, kdy nevíš kolik ti je, kde jsi ani co bude. Jsi pouze ty a hudba, rytmus,... pohupuješ se do melodií, které můžeš i nemusíš znát. A víš, že je ti všechno naprosto ukradené. Kdyby měl nastat konec světa, no a?

 

A na pódiu to běželo. K Adamovi přišla Debbie a po Debbie Ewa Farna.  “Já tady teď bouchnu šampáňo, ale aby nikde v tisku zítra nebylo rozmazáno, že snad Adam Mišík chlastá nebo tak, tak jsem si přinesl dětské šáňo…” usmívá se Adam, když špunt letí do vzduchu. Konzert odsýpá rychle, tak jak má a už se chýlí konec. Za ohromných ovací, se ještě dvakrát celá kapela a Adam vraceli na pódiu a zpívali další písně, ale už se nedá svítit, všechno má svůj konec. (Nebo se to alespoň tak říká.)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

ROZHOVOR: S Terezou Kerndlovou o postavě, líčení a módě
O kráse s Ivou Kubelkovou a Gabrielou Soukalovou ROZHOVOR
EVENT: Jak dopadla Blogerka roku 2014?

 

Ovšem pro fanoušky přichází další boj. Jen co se Adam osvěží běží ke stánku Sony a rozdává autogramy, plakáty a selfie. A vedle je fotobuňka, kde si můžete na počkání udělat vzpomínkové foto. Bylo to zvláštní. Dobře zvláštní. Mišík celý koncert vedl pod taktovkou velice příjemné pozitivní energie. I rodiče, jenž se ze začátku zdáli být nabručení, že tam vůbec musí sedět, se najednou písničku po písničce začali uvolňovat.

Adamovi za sebe a věřím, že i za spoustu ostatních přeji ještě spoustu takových konzertů a jeho fanynkám spoustu možností si Adama ještě takhle naplno užít.22 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •