Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nikdy bych nemohla mít nějakou kavárnu nebo hospodu. Jednak kvůli mému věčně nedoceněnému a nepochopenému stylu vaření (pálí se ti to - a jak to chceš asi osmažit?) a pak také kvůli mému pojmenovávání pokrmů. Pan Polreich by se z toho šel oběsit.

Vitamínová pěst mezi oči

smoothie
zdroj: Archiv blogerky smoothie
aktualizováno 23.09.2014, 00:00 | 23.09.2014, 00:00 | PJ/Krasna.cz

Nikdy bych nemohla mít nějakou kavárnu nebo hospodu. Jednak kvůli mému věčně nedoceněnému a nepochopenému stylu vaření ("pálí se ti to" - "a jak to chceš asi osmažit?") a pak také kvůli mému pojmenovávání pokrmů. Pan Polreich by se z toho šel oběsit.

Ale co se nedá zkazit jsou smoothie (a pomazánky), když víš, co do toho mixéru naházet. A já se musím pochlubit jedním z mých současných lásek mezi smoothie koktejly.

 

Když tě nezastraší zelená barva (mě vždycky děsila), tak budeš příjemně překvapená chutí připomínající tropický západ slunce - jak poetické! Ne, vážně. Byla-li bych jedna z těch blogerek nazvala bych to "Vzpomínky na léto" nebo "Zelený smoothie s tropickým srdcem". Ale bohužel... Máš tu recept na Vitamínovou pěst mezi oči. Mimochodem s chutí tropického ovoce.

 

smoothie
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Šedá eminence
Pár tipů pro krásu, které používají i hvězdy!

 

Takže do mixéru naházíš:

 

● 2 hrsti čerstvého špenátu (okej, klidně dejte i rozmražený, whatever)
● 2 hrníčky vody (neházet, vylít)
● 1 hrníček kostiček nakrájeného ananasu
● 1 hrníček nakrájeného manga (to, že chybí na fotce neznamená, že ho tam dávat nemáte, já ho už totiž nakrájela a rozmixovala)
● 2 banány

 

Rozmixovat, pro lepší pocit a chuť na chvíli do lednice a máš bombu. Totiž bombu plnou železa, draslíku a vitamínů. Takže šup do obchodu, dej tomuhle chudákovi zelenýmu šanci. Mám pocit, že budeš příjemně překvapena.2 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •