Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Poláková v tom pěkně lítá, dotočila videoklip a chystá se na megakoncert! Co jí i fanouškům přinese podzim?

Bára Poláková: Novým klipem odstartovala velký hudební podzim

Bára Poláková
zdroj: Supraphon Bára Poláková
aktualizováno 02.10.2019, 17:41 | 27.09.2019, 14:56 | Krásná.cz

Poláková v tom pěkně lítá, dotočila videoklip a chystá se na megakoncert! Co jí i fanouškům přinese podzim?

Anděly oceňovaná zpěvačka Bára Poláková právě dotočila videoklip k písni „Kdyby“ z úspěšného alba ZE.MĚ, kde ji fanoušci uvidí létat. Připravuje se i na svůj megakoncert ve Foru Karlín, kam si létací popruhy vezme také. Jak to všechno zvládá. Co ji do konce roku ještě čeká a jak zvládá svoje mateřské povinnosti? Na to jsme se jí zeptali v krátkém rozhovoru.

 

Na začátku září jste dotočila nový klip k písni KDYBY. Proč se jmenuje „Kdyby“ a co je ústřední myšlenkou a motivem videoklipu?

 

Takovou mou životní myšlenkovou repeticí je přemýšlení nad tím, co by bylo, kdybych něco udělala jinak, než jsem udělala. Co by to změnilo a k jakým změnám by až sahalo to, že třeba vyrazíme ráno o deset minut dřív nebo později, než jsme vyrazili. To je přenesené do téhle písně, videoklip je navíc plný optických klamů.

 

 

S videoklipem budou nějak zajímavě propojeni i neslyšící?Teď videoklip titulkujeme, pak ho pošleme neslyšícím dětem z charitativní organizace Velvet Smile, ti namalují obrázky, jak na ně videoklip působí, a jak ho cítí. Celkově mě zajímá, jak neslyšící hudbu vnímají a na obrázky se moc těším. Díla pak vystavíme na mém brněnském koncertu v Sonu, vydražíme a výtěžek půjde na podporu celé organizace a sluchově postižených.


Bára Poláková
(Foto: Supraphon)

 

 

SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA PRAŽSKÝ KONCERT:

Chcete se zúčastnit Bářina koncertu v pražském Fóru Karlín 26. října? Stačí, když nám na email soutez@krasna.cz napíšete správnnou odpověď na soutěžní otázku a připojíte své jméno, adresu a telefon. Losujeme pět výherců.

 

Soutěžní otázka: Bára se v rámci pražského koncertu "proletí" nad hlavami svých fanoušků. Jak se tomuto "létání" říká správně?

a) bezmotorové létání

b) závěsná akrobacie

c) kamikadze racing

 

Soutěžit můžete do středy 3.10. do 23:59.

 

Uvidí vás i pražští fanoušci, a to 26. října ve Fóru Karlín. Můžete alespoň částečně prozradit, co na diváky během vašeho vystoupení čeká? Prý se chcete proletět nad jejich hlavami?

 

Ano, trénuju teď s klukama s Airgym company. Bude to asi napínavé, protože na místě můžeme být jen ten jeden den, co je večer koncert. Učím se to tedy v jiném prostoru a tam budeme mít jen jednu zkoušku odpoledne. Tak jsem na sebe zvědavá. Na koncertu vystoupí i děti z Kühnova dětského sboru a pak máme takový překvápko s Evou Samkovou, ale to zatím prozrazovat nechci.


 

Máte nějaké další plány na podzim, na které se těšíte a fanoušci by o nich měli vědět?

 

Máme v rámci turné 14 koncertů po Čechách, tak už nic dalšího ani dělat nemůžu, to bych neměla pak čas na svoje holčičky. Chystám se na postsynchrony filmu Krajina ve stínu, který jme točili na jaře. Dotáčím jeden film a jeden mně ještě do konce roku čeká. Na příští rok chystám zatím tři klipy, ale koncertovat budu zase až v létě. Chtěla bych být aspoň pět měsíců jen doma a dělat maminku…0 hlasů
Vaše hodnocení