Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Britney Spears je podezřelá, že v novém tanečním videu použila dvojnici.

Britney podvádí, má dvojnici!

Britney Spears
zdroj: Oficiální zdroj Britney Spears
aktualizováno 07.02.2011, 13:12 | 07.02.2011, 00:00 | krasna.cz/Korzo

Britney Spears je podezřelá, že v novém tanečním videu použila dvojnici.

Objevilo se podezření, že vlnící se tělo v novém videu Hold It Against Me zpěvačky a tanečnice Britney Spears patří najaté dvojnici. Britney prý v době natáčení klipu "nebyla ve formě".

 

Přesvědč se sama:

 

 

Nebylo by to poprvé, co zpěvačka něco podobného provedla.
Již dříve její fanoušky na koncertě pobouřilo, když zpívala na halfplayback nebo playback. Vzhledem k divoké taneční choreografii, kterou na pódiu předvádí, ale řada lidí nakonec uznala, že částečná výpomoc playbeckem je lepší, než poslouchat zběsilé funění do mikrofonu.

 

Tentokrát jde o tanec! Tělo, které se svůdně vlní ve zpěvaččině novém videu, prý patří tanečnici Allison Kyler. Během zkoušek se totiž ukázalo, že Britney tanec vůbec nezvládá. Když se režisér videa Jonas Akerlund rozhodl k radikálnímu řešení, prý se s ním pohádala a utekla s pláčem.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Britney Spears se nevzdává, ohlásila další album

 

Blond zpěvačka, která se v poslední době znovu dostala na první místo amerických hitparád, však tyto pověsti popírá. Fanoušci si prý mají sami ověřit, že je v naprosto skvělé formě.

 

"Obvinění jsou naprosto nepodložená. Britney na tomto videu tvrdě pracovala a připravovala se šest neděl před začátkem natáčení. Když se na video podíváte, uvidíte, jak jsou tato tvrzení nepřesná," řekl zpěvaččin mluvčí reportérům webových stránek TMZ.

 

Proslýchalo se také, že by Spears měla příští neděli (13. 2.) vystoupit s písní Hold It Against Me na předávání cen Grammy. Její manažer však i tyto dohady popírá a tvrdí, že jde jen o fámu. Nezbývá, než se dívat a ověřit si to na vlastní oči.3 hlasů
Vaše hodnocení