Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Již několik dní koluje internetem hudebně-taneční reklama na tuzemskou kosmetickou značku, která budí kontroverzi. Jedni si chytlavou melodii sami notují, druzí se jí s gustem vysmívají. Do tajů natáčení nás zasvětil jeden z účinkujících, David Gr...

David Gránský: Proč kývl na kontroverzní reklamu?

David Gránský v kontroverzní reklamě - 2
zdroj: oficiální zdroj David Gránský v kontroverzní reklamě - 2
aktualizováno 26.03.2018, 17:08 | 26.03.2018, 17:08 | Krásná.cz

Již několik dní koluje internetem hudebně-taneční reklama na tuzemskou kosmetickou značku, která budí kontroverzi. Jedni si chytlavou melodii sami notují, druzí se jí s gustem vysmívají. Do tajů natáčení nás zasvětil jeden z účinkujících, David Gránský.

„Tuhle reklamu určitě nikdo nepřehlédne a jen tak nepřejde bez reakce,“ myslí si sympatický zpěvák, který se stal tváří kampaně spolu se slovenskou zpěvačkou Kristinou a kapelou No Name. A zdá se, že očekávané reakce sklízí – špitá si o ní celý internet a na youtube ji jen během prvního týdne viděly desítky tisíc lidí.

 

David Gránský v kontroverzní reklamě - 1
(Foto: oficiální zdroj)

 

„Jsem rád, že je to světlé, barevné, hravé a že jde o srandu. Je to celé velká recese,“ směje se při vzpomínce na natáčení David.

 

Reklamní klip ve stylu kabaretu šedesátých let doprovází uvedení nové řady pánské kosmetiky. A aby si David v klipu sprcháč pořádně vyzkoušel, musel hupsnout do vany – a dokonce ne sám!

 

David Gránský v kontroverzní reklamě - 5
(Foto: oficiální zdroj)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

David Gránský: Chtěl jsem být veterinářem ROZHOVOR

 

„Úplně poprvé se v reklamě u nás objevuje nahý ženský zadek ve chvíli, když jde slečna ke mně do vany. Ani jsme nevěděli, jestli to před desátou hodinou večer pustí do éteru, ale evidentně to prošlo,“ culí se David a prozrazuje jedno z jasných lákadel videoklipu. Pro něj to rozhodně zajímavá podívaná byla, ale natáčení prý proběhlo ve vší počestnosti.

 

 

Klip vznikl pod režijní taktovkou F. A. Brabce. „Ano, klip je na hraně parodie. Možná je ta zábava pro někoho příliš pokleslá, ale úkol byl zaujmout, upoutat pozornost na novou řadu pánské kosmetiky, a základ byl nedělat to navážno,“ prozrazuje pozadí nápadu režisér.0 hlasů
Vaše hodnocení