Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vypadá to, jako by si na Demi zasedla smůla. Poté, co se dostala z psychických problémů a vypadalo to, že je konečně znovu na výsluní, způsobili Demi pořádný šok lidé, od kterých by to nejméně čekala – její fanoušci.

Demi Lovato napadena fanoušky... OPĚT!

aktualizováno 07.05.2012, 00:00 | 07.05.2012, 00:00 | Krasna.cz/trm

Vypadá to, jako by si na Demi zasedla smůla. Poté, co se dostala z psychických problémů a vypadalo to, že je konečně znovu na výsluní, způsobili Demi pořádný šok lidé, od kterých by to nejméně čekala – její fanoušci.

Demi je právě na svém jihoamerickém turné. Během koncertu v Paraguayi byla bohužel napadena skupinou nadmíru horlivých fanoušků. Naštěstí ji početná ochranka bleskurychle dovedla do zákulisí do bezpečí.


Na celou akci se můžeš podívat v následujícím videu.Fanoušci začali vnikat na pódium a házet tam množství předmětů. Ochranka měla co dělat, aby spontánní akci včas zastavila. Když bylo pódium znovu prázdné, Demi se opatrně vrátila ze zákulisí. Bylo na ní ale zřetelně vidět, jak je zaskočená a vystrašená. Dlouhodobé problémy se na její psychice bohužel znatelně podepsaly.

 

Útok na Demi Lovato
(Foto: YouTube.com)


Poté Demi do mikrofonu řekla, že pokud nebude v sále klid, nebude schopna ve vystoupení pokračovat. To naštěstí fanoušky zklidnilo, takže o koncert nepřišli.


Bohužel to není poprvé, kdy na Demi její fanoušci zaútočili. Například ve Venezuele v polovině dubna si také vytrpěla své. Je vcelku běžné, že když mají fanoušci svého idola na dosah, že si na něj chtějí sáhnout. V této exotické zemi šli ale ještě dál. Fanoušci se rozhodli, že si pořídí i suvenýr a snažili si vyrvat Demi pár vlasů. Pokud se o to ale pokouší celý dav, už je to dost stresující zážitek.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Demi Lovato končí s hraním!
Trapas na koncertě: Demi Lovato si vyrvala celý pramen vlasů!


I přesto se Demi snažila ukázat, jak je nad věcí, a na svůj Twitter napsala: Včera jsem měla kolem sebe zatracenejch sedmnáct bodyguardů, a i tak mě fandové tahali za vlasy. Ha ha ha. Venezuelo, ty seš fakt ŠÍLENÁ!!! Kluci, miluju vás!!!“


Ochranka přesto atraktivní zpěvačce doporučila, aby vždy, když se dostane do blízkosti svých fanoušků, měla raději vlasy stažené do culíku. Chudák holka, ta to dopracovala.

 

 2 hlasů
Vaše hodnocení