Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zpěvačka Ewa Farna je těhotná! A to nijak krátce, její bříško je už pěkně veliké. Ač se jí radostnou ovinku podařilo úspěšně dlouho srkývat, nakonec se o ni podělila tím nejkrásnějšm způsobem.

Dojemně originální: Ewa Farna čeká miminko, prozradila to romantickým duetem

Ewa Farna je těhotná
zdroj: YouTube.com, Ewa Farna Official Ewa Farna je těhotná
aktualizováno 26.02.2019, 10:43 | 26.02.2019, 10:43 | Krásná.cz

Zpěvačka Ewa Farna je těhotná! A to nijak krátce, její bříško je už pěkně veliké. Ač se jí radostnou ovinku podařilo úspěšně dlouho srkývat, nakonec se o ni podělila tím nejkrásnějšm způsobem.

Oblíbené zpěvačce se po svatbě v tichosti podařilo několik měsíců tajit i těhotenství. Teď se rostoucím bříškem pochlubila fanouškům na sociálních sítích, kde sdílela videoklip k písni, která zazněla na její svatbě s hudebníkem Martinem Chobotem.

 

Pár původně neplánoval video zveřejňovat, bylo určeno jen pro svatební hosty. Zachycuje jejich život až do současnosti, ve šťastném happy endu má Ewa už velké těhotenské bříško, které je pak nejen nečekaným vyvrocholením nového klipu, ale i velikým překvapením pro fanoušky i bulvár, před kterým si populární zpěvačka své rostoucí tajemství uhájila až dosud.

 

PSALI JSME:

Ewa Farna: Nejsem žádná rychlokvaška!
EWA FARNA: Po deseti letech kariéry se stávám z holčičky ženou ROZHOVOR
Ewa Farna SE VDALA! Ve svatební den byla za vílu

 

"Tato písnička vlastně nikdy neměla být představena veřejnosti. Vznikla před víc než rokem a půl jako vyprávění o nás, určené pouze pro hosty na naší svatbu. Byli jsme si jistí, že je příliš soukromá na to, aby šla ven, patříme totiž spíš k těm, kteří si soukromí váží a střeží. Někteří svatebčané nás přesvědčovali o tom, že by ji lidé pro svou upřímnost a přirozenost měli mít šanci slyšet, my jsme ale dlouho váhali. Pak ale přišel další impulz, který podpořil smysl toho proč a k jaké příležitosti ji poslat do světa. Trochu jsme tedy doplnili klip o aktuální záběry a ted' je už i Vaše," doprovodila Ewa video krátkým vysvětlujícím komentářem.

 

 

V závěru videoklipu má Farna na sobě na pláži, kde tráví s manželem dovolenou, upnuté zelené šaty, pod kterými se rýsuje už pořádně velké bříško. Na jiných záběrech má modré volné šaty, ale o tom, že je už v pokročilém stadiu těhotenství nemůže být pochyb. Nastávající maminka si bříško majetnicky drží a hrdě si ho hladí.

 

Zpěvačka je známá tím, že si své soukromí střeží, teď už ale radostnou zprávu nedokázala dál tajit. Zvolila k tomu opravdu neobvyklý způsob, kterým ale dojala snad všechny své fanoušky.0 hlasů
Vaše hodnocení