Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Druhá Angelina Jolie? Krásná studentka se jí až neuvěřitelně podobá.

Dokonalá dvojnice Angeliny Jolie! Lepší než originál?

Angelina Jolie má dokonalou dvojnici
zdroj: tvnoviny.sk Angelina Jolie má dokonalou dvojnici
aktualizováno 10.01.2012, 17:42 | 10.01.2012, 00:00 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Druhá Angelina Jolie? Krásná studentka se jí až neuvěřitelně podobá.

Mladá Španělka Lina Sands má občas problém přesvědčit lidi, že není slavnou filmovou hvězdou. Začínající herečka se totiž neuvěřitelně podobá jedné z nejkrásnějších celebrit, Angelině Jolie.

 

Angelina Jolie má dokonalou dvojnici
(Foto: tvnoviny.sk)

 

 

Svůj neobvyklý "talent" se rozhodla zužitkovat před dvěma lety, když přišla vyzkoušet štěstí do britské agentury Susan Scottové, která vyhledává dvojníky slavných osobností. "Studuji tři roky herectví a chtěla bych pracovat jako dvojnice Angeliny Jolie," říkala tehdy. Dnes je video z jejího pohovoru hitem na portálu YouTube.

 

 

Hvězdy si často najímají své dvojníky, a Angelina Jolie s Bradem Pittem patří mezi celebrity, které takových služeb využívají. Možná má tedy Lina šanci uspět a získat zajímavý job. Pokud ovšem ví, co takový život se slavnou tváří obnáší. I když se jistě nejednou setkala s tím, že ji na ulici pronásledovali popletení fanoušci Angeliny Jolie.

 

Anketa
Chtěla bys dělat dvojníka nějaké celebritě?
 


Lina je okouzlující dívka s nádherným úsměvem a hustou hnědou hřívou. Slavnou partnerku herce Brada Pitta připomíná ze všech úhlů. Někteří uživatelé v komentářích dokonce tvrdí, že vypadá mnohem lépe než známá hvězda!

 

Jak se líbí tobě? Znáš také někoho, kdo se podobá některé slavné osobnosti?4 hlasů
Vaše hodnocení