Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úspěšná česká youtuberka si užívala dovolenou v Turecku, která se během okamžiku změnila v peklo. Ona i přítel skončili s rozsáhlými popáleninami v nemocnici.

Dovolená se změnila v ohnivé peklo: Týnuš Třešničková skončila s bolestivými popáleninami

Týnuš Třešničková
zdroj: Youtube/ Instagram Týnuš Třešničková
aktualizováno 01.10.2018, 09:34 | 01.10.2018, 09:34 | trm

Úspěšná česká youtuberka si užívala dovolenou v Turecku, která se během okamžiku změnila v peklo. Ona i přítel skončili s rozsáhlými popáleninami v nemocnici.

Youtuberka Kristýně Třešňákové alias Týnuš Třešničková vyrazila s přítelem na dovolenou do Instanbulu. Těšila se, jak si užijí novou destinaci, kam zamířila vůbec poprvé, naplánovali si řadu luxusních aktivit, které město nabízí. Jednou z nich byla i návštěva vyhlášené restaurace Nusret Etiler Steakhouse kuchaře Nusreta Gökceho alias Salta Bae. Ta návštěvníky oslňuje nejen kulinářskými specialitami, ale i ohňvou show, kterou rozjíždí při přípravě jídla. Jenže právě ta se stala Týnuš osudnou.

 

Tentokrát se při přípravě jídla vymkl kuchařům oheň z kontroly a došlo k explozi, při které byli popáleni čtyři návštěvníci restaurace, včetně české youtuberky a jejího přítele, podnikatele Viktora Hájíčka.

 

I když se snažili okamžitě navzájem uhasit a brzy zasáhla sanitka, oba skončili s těžkými popáleninami. Týnuš je má až na 35 % těla, její partner zhruba na patnácti. Oba jsou nyní v péči turecké nemocnice. Tento týden snad ale již bude schopna převozu do České republiky.

 

VIDEO Z OSUDNÉHO VEČERA...

 

Z Česka k ní míří slova podpory od rodiny i fanoušků, bohužel se ale zvedla i vlna ostřejších slov. Týnuš patří mezi kontroverzní blogerky, netají se zálibou v luxusu, neodmítá komerční spolupráce, v minulosti se pochlubila odvážnými fotkami, diskutovalo se hojně i o plastické operaci poprsí, kterou podstoupila, a mohla by tím negativně ovlivňovat mladé dívky, které jsou její největší fanouškovskou základnou. Ostré hlasy nešetří poznámkami, že si takovou nehodu za svou nafrněnost a snobský životní styl zasloužila, uštěpačně řeší, čím se bude nyní živit, když svou kariéru youtuberky založila především na svém vzhledu, který teď plameny notně poznamenaly. Ať je člověk jakýkoli, takovou bolestivou nehodu si jistě nezaslouží a přát někomu něco takového je vskutku nemístné.

 

ČTĚTE TAKÉ:

ROZHOVOR s youtuberkou Týnuš Třešničkovou o všem, co tě zajímá!
Simona přišla o vlasy a její tělo hyzdí jizvy po popáleninách! Vše kvůli fotce na facebook

 

Sama Týnuš nekomentuje ani svou nehodu, ani takto ostrá slova, zřejmě na to není ještě v dostatečně dobrém zdravotním stavu. Na svých sociálníh sítích se zatím s fanoušky o žádná slova nepodělila, slova podpory i vděku za hezká slova vyjádřila její sestra.0 hlasů
Vaše hodnocení