Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

S prvním jarním dnem vstupuje do kin nová romantická komedie LOVEní o lásce, seznamkách a hledání toho pravého.

ESTER GEISLEROVÁ: O lásce, seznamování na Tinderu i ideálním muži

Ester Geislerová
zdroj: bontonfilm Ester Geislerová
aktualizováno 21.03.2019, 00:00 | 21.03.2019, 00:00 | Krásná.cz

S prvním jarním dnem vstupuje do kin nová romantická komedie LOVEní o lásce, seznamkách a hledání toho pravého.

Hlavní hrdince v podání Ester Geislerové uteče ženich přímo od oltáře. S pomocí své živelné kamarádky zahájí lov na novou lásku, založí si profil na internetové seznamce a vrhne se do randění naslepo, aby mezi řadou katastrofických schůzek zkusila najít nový vztah.

 

Film má premiéru 21. března a určitě pobaví jak zadané, tak nešťastnice, které se snaží ulovit ideální protějšek na seznamce. Co so nejen o nich a o mužích myslí představitelka Elišky Ester Geislerová?

 

Ester Geislerová
(Foto: bontonfilm)


Měla jste někdy profil na seznamce?


Ano, právě kvůli filmu LOVEní. Stáhla jsem si Tinder, ale vydržela jsem s tím asi jen dva dny. Vůbec mi to nesedí. Dala jsem si tam fotku s polštářem pod trikem, abych vypadala těhotná a jeden ze dvou kontaktů mi napsal, že už se asi seznamovat nepotřebuju. :-) Ale vím, že pár lidí z mého širšího okolí seznamky využívá a dokonce se na nich i někdo z nich seznámil.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Randíš přes APLIKACI? Na tohle si dej bacha!
TEST: Měla bys vyzkoušet TINDER?
7 typů kluků, na které narazíte na Tinderu

 

Jaký by byl váš ideální muž?


Musím použít to, co říkala moje babička. Já jsem si s ní jednou o chlapech povídala a ona říkala, že ideální chlap má být dobře rostlej, má mít smysl pro humor a být chytrej, a musí být dobrej milenec. Sice to s ním pak nemusí být pořád skvělý, ale tohle byl ideální chlap pro mojí babičku a je i pro mě.

 

Ester Geislerová
(Foto: bontonfilm)

 

Jak jste nejlépe vyznala lásku?


Vymyslela jsem takovou sérii různých překvapení, které můj objekt a pak partner nemohl vůbec čekat. Bylo to téměř filmové.

 

Máte rád jaro?


Jaro miluju! Mám ráda všechny ty vůně, také mám v březnu narozeniny. Mám ráda velikonoce, mám ráda sněženky, pomněnky, sakury, nádivku s kopřivami, jarní polívku, kterou nám dělala babička, mám ráda, jak na chalupě všechno pučí a voní a vrací se chuť do života.0 hlasů
Vaše hodnocení