Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tváře seriálu Ulice Vanda Chaloupková a Jakub Štáfek si zahrály ve videoklipu k nové písni Vlasty Horvátha s názvem Téma lásky.

EXKLUZIVNĚ: Vlasta Horváth obsadil do klipu hvězdy Ulice!

Vložit video na:

aktualizováno 21.05.2012, 13:06 | 17.05.2012, 10:56 | Krásná.cz

Tváře seriálu Ulice Vanda Chaloupková a Jakub Štáfek si zahrály ve videoklipu k nové písni Vlasty Horvátha s názvem Téma lásky.

Stejně jako v Ulici, kde Matěj Jordán (Jakub Štáfek) dlouhou dobu hledal a nakonec i našel krásnou neznámou (Vanda Chaloupková), do níž se bláznivě zamiloval, i v klipu k písni Téma lásky si zahráli mladé milence, kteří po sobě touží, ale pořád se míjejí.

 

 

Příjemnou atmosféru videoklipu zajišťuje nejen sympatický hlas zpěváka, kterého proslavila talentová soutěž Česko hledá SuperStar, ale i přirozená chemie mezi oběma protagonisty.

 


"Většinou se vždycky podařilo nacastovat velice milé a sympatické slečny. Takže velice kladný!" odpověděl Jakub Štáfek na otázku, jaký má vztah k herečkám, které hrajíjeho partnerky v Ulici.
 

Klip se natáčel letos v dubnu v v Městských lázních v malém městečku Mšeno. Autorem textu je Viktor Dyk.

 

 

Užij si pohodový videoklip, který najdeš hned v úvodu pod titulkem!4 hlasů
Vaše hodnocení