Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Fanynky Justina Biebera hoří nedočkavostí. Mají jeho CD, plakát, tričko s jeho fotkou. 11. února se ho dočkají i ve filmu. A rovnou ve 3D!

Film o Justinu Bieberovi každý nežere

Justin Bieber
zdroj: MTV Justin Bieber
aktualizováno 04.02.2011, 09:08 | 04.02.2011, 09:08 | Krasna.cz/trm

Fanynky Justina Biebera hoří nedočkavostí. Mají jeho CD, plakát, tričko s jeho fotkou. 11. února se ho dočkají i ve filmu. A rovnou ve 3D!

"Film bude o tom, jak mě hudební branže objevila," řekl Justin magazínu Teen Vogue. Jeho životopisný film nazvaný Justin Bieber: Never Say Never by se měl nést v podobném duchu jako snímek 8 Mile, který před lety natočil rapper Eminem. Většina záběrů bude z Justinova loňského koncertního turné.

 

 

Jako režisér stojí za filmem američan Jon Chu, který má na svědomí teenagerské taneční trháky Let's Dance 2 a Let's Dance 3D.

 

Ve filmu se mihnou i další známé tváře, třeba Justinova kamarádka Miley Cyrus, Justinův vzor Usher, zpěvák Sean Kingston nebo mladý herec Jaden Smith.
Ne každý se ale do spolupráce s Justinem hrne. Justin požádal například společnost Nintendo o povolení použít ve filmu znělku z legendární videohry Super Mario Bros. Že by italský instalatér Mario neměl Justina rád. ;-)


PŘEČTI SI TAKÉ:

Instalatér Mario odmítl spolupráci s Justinem Bieberem

 

Never Say Never
Je mu teprve 16 a už má svůj životopisný film. (Foto: oficiální zdroj)

 

Bieberovu raketovou kariéru odstartovala kdysi jeho matka, která na internetovém serveru YouTube zveřejnila videonahrávky, jak zpívá na talentových soutěžích. Před dvěma lety, kdy mu bylo teprve 14 let, s ním podepsala smlouvu nahrávací společnost Island Def Jams Music Group rappera Ushera. Mánii, kterou ale vyvolal, nejspíš nikdo nečekal.11 hlasů
Vaše hodnocení