Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Uspět před zraky čtyřčlenné poroty je snem každého účastníka hudební show SuperStar. Někteří soutěží proplouvají jako po másle, jiní se musí se svým snem rozloučit hned v začátku. Jaké chování vám zajistí jízdenku domů? A co naopak na porotce fung...

Jak zabodovat před porotou SuperStar? Podívejte se, čím jim zaručeně vytřete zrak

SuperStar
zdroj: TV Nova SuperStar
aktualizováno 17.03.2018, 00:41 | 17.03.2018, 00:41 | Krásná.cz

Uspět před zraky čtyřčlenné poroty je snem každého účastníka hudební show SuperStar. Někteří soutěží proplouvají jako po másle, jiní se musí se svým snem rozloučit hned v začátku. Jaké chování vám zajistí jízdenku domů? A co naopak na porotce funguje?

Podívejte se, čím zatím nejvíc zabodovali účastníci SuperStar 2018.

 

 1. Vlastní tvorba
Porotci velmi ocení, když účastník přijde se svou originální písničkou, která je nápaditá a má šmrnc. Svou tvorbu představil například Zdeněk Kroupa, který písničku doprovodil výbornou hrou na kytaru. Podobně zabodoval i Ladislav Angyal s "nakažlivým" songem a naprosto odrovnal porotu. Upovídaný Ladislav se taktéž může těšit z postupu do dalšího kola.

 

Zdeněk Kroupa
(Foto: Nova.cz)


2. Umět prodat svou krásou


Pokud jste se narodili s krásnou tvářičkou, nebojte se ji prodat. Byla by velká škoda, kdybyste se podceňovali, a přišli o drahocenné body. Porota určitě ocení, když před ně nakráčíte se zdravým sebevědomím, ale ne nafrněností! Doplňte ho o zářivý úsměv a pohodovou náladu. Nespoléhejte jen na šminky a svaly, především vnitřní kouzlo dělá opravdové divy. A pokud ke své kráse připojíte i neobvyklý um, máte napůl vyhráno. Jenom se podívejte na Marii Biochenko, která všechny okouzlila imitováním zvířecích zvuků.

 

Mariia Boichenko
(Foto: TV Nova)


3. Handicap není překážkou


Mnoho lidí se domnívá, že s handicapem se do dalších kol nedostanou. Velká chyba! Jenom se podívejte na krásnou Denisu Čermákovou, která se odmalička potýkala s koktavostí. Dnes je z ní sebevědomá dívka, která to všem natřela. Podobně je na tom i Matyáš Vlk, kterého někteří přezdívají novodobým Bocellim. Matyáš má velké problémy se zrakem, ale i přesto dokázal, že zpívat umí na jedničku s hvězdičkou. Handicap tedy není žádnou překážkou!

 

Albín Matyáš Vlk
(Foto: TV Nova)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Hudbu pověsila na hřebík! Neuhodnete, jakou profesi dělá účastnice SuperStar dnes
Kouzlo neúspěchu! Hvězdy, které SuperStar nevyhrály, ale přesto boří hitparády
Který fešák ze SuperStar si získal tvé srdce? VELKÁ ANKETA

 
4. Silný příběh


Silné příběhy upoutají pozornost nejen poroty, ale i diváků. Pokud jste ve svém životě zažili nepříjemné období či smutnou záležitost, nevnímejte ji jako mínus. Každý člověk má nějakou minulost, se kterou se musí vyrovnat. O to víc ostatní lidé ocení, že jste to dokázali a dnes stojíte před porotou. Například Tomáš Karlík se svěřil s tím, že ho maminka nikdy neslyšela zpívat, protože má problémy se sluchem. Jsme rádi, že se Tomáš nebál o této rodinné záležitosti mluvit.

 

Tomáš Karlík
(Foto: Nova.cz)


5. Neobvyklá dovednost


Umět hrát na nevšední hudební nástroj, nebo překvapit zajímavou polohou hlasu, to všechno se v SuperStar hodí! Porotce velmi zaujala Barbora, která předvedla hru na ukulele. Tento hudební nástroj získává v našich končinách na oblibě, a tak je jasné, že Barča bude inspirací pro ostatní hudebníky, kteří nad hrou na ukulele uvažují. Bára navíc překvapila i tím, že její tatínek je farář. To mu ale nebrání v tom, aby zbožňoval metalovou hudbu a svou dceru podporoval v hudbě.

 

Barbora Žďárská
(Foto: TV Nova)

 

Čím příběh zatím v castingových kolech dostal nejvíc tebe?0 hlasů
Vaše hodnocení