Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Petra Lovely Hair je oblíbenou beauty blogerkou a youtuberkou. Nebo bychom možná spíše měli říct byla. Dlouhodobá šikana a ostré komentáře ji donutily k rozhodnutí s blogováním skončit.

Jedna z českých TOP youtuberek skončila! Kam až může vést kyberšikana?

Blogerka Petra Lovely hair
zdroj: archiv Blogerka Petra Lovely hair
aktualizováno 23.09.2016, 14:10 | 23.09.2016, 14:10 | Krásná.cz

Petra Lovely Hair je oblíbenou beauty blogerkou a youtuberkou. Nebo bychom možná spíše měli říct byla. Dlouhodobá šikana a ostré komentáře ji donutily k rozhodnutí s blogováním skončit.

Nepříjemné komentáře, závist a výsměch - to jsou věci, se kterými se potýká každá blogerka. Vždy se najde někdo, komu se váš styl projevu nebo obsah videa nebude líbit. Jenže když to přeroste do neúměrné míry, ztrácí se radost z odváděné práce. A čím více narůstá čas, který musí blogerka strávit obhajováním a reakcemi na nenávistné komentáře, na úkor blogování a natáčení videí, tím více se z oblíbeného koníčku stane nepříjemná zátěž.


U Petry Lovely Hair samozřejmě už nelze mluvit jen o koníčku. Patří k topce naší blogerské scény a blogování se pro ní stalo zajímavým výdělkem - což je snem mnoha blogerek. A možná právě to spustilo lavinu závisti a kritiky, která teď dosáhla svého maxima.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak se bránit kyberšikaně?
Blogerka Petra Lovely Hair: Ani nevím, jak se můj blog proslavil
Nej blogerky Česka! Co prozradily Blogerky roku?


Video o ukončení své blogerské kariéry vypustila na svém yuotube kanále:Video vyvolalo velkou diskuzi v komentářích, na blogu i na Pétině Facebooku. Rozhodně stojí za to celou kauzu sledovat. Je smutné, kam může lidská nenávist zajít. 2 hlasů
Vaše hodnocení