Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Slovenský rapper Kali míří 22. března zbourat s novou deskou DOVI DOPO pražské Forum Karlín

Kali míří na turné, nejlepší show předvede v Praze

Kali - 1
zdroj: Championship Music Kali - 1
aktualizováno 22.02.2019, 10:56 | 22.02.2019, 10:56 | Krásná.cz

Slovenský rapper Kali míří 22. března zbourat s novou deskou DOVI DOPO pražské Forum Karlín

Už 22. března vystoupí úspěšný slovenský rapper Kali historicky poprvé v pražském Foru Karlín. Zde odehraje společně s producentem Peterem Pannem nové songy z alba Dovi Dopo, představí skvělé hosty a vizuální show. Kali je zároveň porotcem pěvecké soutěže The Voice.


Kali odstartoval začátkem února česko-slovenské turné k albu, to je už z větší části, včetně například brněnské Flédy, jasně vyprodané. Ve Foru Karlín půjde o jeho zatím největší klubový koncert v našem hlavním městě. Pražská show bude obohacená zajímavými hosty, doprovodným programem a vyladěnými projekcemi. Koncert bude obsahovat více skladeb než standardní Kaliho setlist. Během koncertu jej doprovodí v roli DJe jeho dlouholetý producent a parťák Peter Pann.


Kali - 3
(Foto: Championship Music)


Kali vydal během své kariéry zatím devět alb, nejúspěšnějším singlem z nové desky je Nejsom ten pravý - tento singl vyhrál 1. místo na YouTube ve sledovanosti SK kanálů (11 milionů views). Každý klip z nové desky má ale přes milion zhlédnutí na YouTube.

 

 
Kali je společně s Janou Kirschner, Pepou Vojtkem a Vojtou Dykem porotcem populární pěvecké soutěže The Voice, kterou můžete aktuálně sledovat pravidelně každou neděli. “Z účinkování mám super pocit, dělá na tom skvělý tým a od režie, kolegů v porotě až po stylistky. Mezi účinkujícími jsou jasní favoriti, jsem zvědaví, jak se jim bude dařit. Být součástí tohoto projektu je pro mě nejen práce, ale i čest a zážitek,” dodává ke své účasti Kali.

 

Kali - 2
(Foto: Championship Music)

 

Kde jinde můžete Kaliho vidět?

 

DOVI DOPO TOUR CZ/SK 2019:
23. 2. 2019 Žilina, Event House
1. 3. 2019 Košice, Multi Hala
2. 3. 2019 Banská Bystrica, Ministry of Fun
9. 3. 2019 Olomouc, S Club
16. 3. 2019 Zlín, Masters Club
22. 3. 2019 Praha, Forum Karlín
29. 3. 2019 Bratislava, Hant Arena
30. 3. 2019 Velké Pavlovice, Millenium Club0 hlasů
Vaše hodnocení