Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máte Instagram? A už víte, co je soutěž Instahero? Před pár dny totiž odstartovala nová reality show, tentokrát online přímo v instagramových vodách. Jmenuje se Československo hledá influencera. Jde o to najít mezi četnými instagramery někoho, kdo...

Kdo bude hrdinou Instagramu roku 2019?

Instahero
zdroj: Instagram Instahero
aktualizováno 14.03.2019, 00:00 | 14.03.2019, 00:00 | Krásná.cz

Máte Instagram? A už víte, co je soutěž Instahero? Před pár dny totiž odstartovala nová reality show, tentokrát online přímo v instagramových vodách. Jmenuje se Československo hledá influencera. Jde o to najít mezi četnými instagramery někoho, kdo umí nejen pěkně fotit a používat filtry, ale také dokáže ostatní uživatele této sociální sítě motivovat a inspirovat, a to hlavně ty mladší.

Uživatelé Istagramu, kteří se do show přihlásili, museli projít castingovým kolem a zaujmout porotce svým instagramovým účtem jak po vzhledové stránce, tak v nějakém hlubším smyslu. Přes nespočet soutěžících se jich do finále dostalo deset a představili se v pátek 8. března ve Vnitroblocku. Tím ale celá soutěž teprve začala. Celá show proběhne stejně jako zahajovací večer pod taktovkou moderátorky Nikol Moravcové a jejího nenarozeného miminka.


Zahájení si nenechala ujít ani česká influencerka Natálie Kotková, která také byla mentorkou první výzvy. Soutěžící totiž budou muset během následujících dvou měsíců obstát celkem v osmi víkendových výzvách, přičemž každý týden nejslabší z nich vypadne. Témata výzev se budou týkat hlavně světa sociálních sítí, účastníci budou muset vždy zpracovat nějakou problematiku z této oblasti. Nebude tedy chybět třeba zadání zaměřit se na hejterství. Půjde ale hlavně také o zábavu, a tak se jedna z výzev ponese v duchu seriálu Most.


První výzva proběhla již tento víkend a dostala název „Out of Town challenge“. Účastníci navštívili Liberec a tam například iQLANDII. Sice si to parádně užili, nezapomínají ale na to, že již tento pátek vypadne jeden z těchto soutěžících:

 

Instahero
(Foto: Instagram)

@katieharcubova

 

Katie si dává na svém Instagramu opravdu záležet. Porotu zaujala svými zábavnými videi, ale také třeba tím, že o sobě na Instagramu schválně neuvádí žádné přesnější informace. Ráda by ostatním uživatelům předala to, že i obyčejná dívka může mít hodně followerů, přestože nemá bohaté rodiče a nežije v luxusu, a v jejím případě vlastně ani v Praze.

 

Instahero
(Foto: Instagram)

@nikoletaivankovam

 

Nikoleta zaujala Nikol Moravcovou mimo jiné svou výmluvností. Během castingu mluvila snad déle, než ostatní soutěžící a byla doslova k nezastavení, naštěstí v pozitivním slova smyslu. Ráda cestuje a stejně ráda má červenou barvu, na jejích instagramových fotkách se často objeví minimálně nějaký červený detail.

 

Instahero
(Foto: Instagram)

@baruxx_sales_lover

 

Další soutěžící je Barbora Lukášová,která miluje módu, jak napovídá název jejího účtu na Instagramu, a sladké jídlo. Její Instagram hraje barvami i pozitivní náladou.

 

Instahero
(Foto: Instagram)

@kacka_sonkova

 

Jednou ze starších soutěžících je Kačka Šoňková, finalistka Miss Czech 2008. Soutěže se chtěla zúčastnit proto, že pomalu přestává s modelingem a ráda by se tak zaměřila na sociální sítě a dala svému životu zase trochu jiný smysl.

 

Instahero
(Foto: Instagram)

@buznyvakci

 

Za tento instagramový účet překvapivě soutěží dva kluci, kteří spolu chodí. Jde o velmi zábavné duo. Podle vlastních slov mají oslovení "buzny" mnohem raději, než když jim někdo řekne gayové nebo teplouši. Přijde jim to přirozenější a jsou na to zvyklí.

 

Instahero
(Foto: Instagram)

@_davidnemec_

 

David Němec přijel na úvodní večírek až ze Slovenska. Jeho Instagram je plný nápaditých, inspirativních fotek a videí, určitě získá mnoho nových fanynek.

 

Instahero
(Foto: Instagram)

@holkaskrivkama

 

Jednou ze starších soutěžících je i Veronika, která si říká holka s křivkama. Je to totiž správná dívka krev a mléko a ze své postavy vůbec nemá žádné mindráky, naopak. Dokonce je i matkou syna, kterého občas využívá jako modela pro své instagramové fotky.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak na Instagramu získat více followers? Okoukaly jsme triky úspěšných blogerek!
5 dokonalých fotografií, které na Instagramu získaly rekordní počet liků
Odvrácená strana Instagramu: Pozor na přetvářku a falešnou dokonalost

 

Do castingového kola soutěže se přihlásilo vícero matek. Za cíl si daly například ukázat dalším ženám na mateřské, že se jejich život nemusí točit jen kolem plenek a když si dobře uspořádají svůj čas, stihnou si umýt vlasy i vést si Instagram.

 

Instahero
(Foto: Instagram)

@marianabeckova

 

Mariana má ráda jógu a zdravou stravu, její Instagram srší sportem, energií a cestováním. Na každé fotce tato účastnice vypadá, že si život opravdu umí naplno užít.

 

Instahero
(Foto: Instagram)

@cara_loves_lingerie

 

Karolína Hejdová se na Instagramu netají svou vášní pro spodní prádlo. Podle ní je tato část oblečení opravdu důležitá pro to, aby se každá z nás cítila smyslně a sexy. Spodní prádlo by podle ní nemělo být něco, co by se mělo schovávat, ale  ukazovat.

 

Instahero
(Foto: Instagram)

@thatboycz

 

Instagram s vlastním designem má také Andy. Zajímavostí je, že si nevede výběry z instastories. Když totiž natočí nějaké zábavné video, chce, aby se na něj fanoušci skutečně podívali, protože už ho jinde neuvidí.


Velké finále, kdy jeden ze soutěžících získá titul Instahero 2019, proběhne 3. května.  Průběh soutěže si určitě nenechte ujít, můžete ji sledovat nejen na Instagramu, ale i na Facebooku, YouTube a stránkách www.instaHEROshow.cz. Kdo ze soutěžících se stane vaším favoritem?0 hlasů
Vaše hodnocení