Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Poprvé v historii hudební soutěže SuperStar se do finálového kola neprobojoval muž. Už dnes večer se tedy můžeme těšit na vystoupení třech krásných a mladých dívek! Všechny by si výhru zasloužily, ale pravidla hry jsou neoblomná, a tak se vítězkou...

Krásné a šikovné! Vítězkou SuperStar se může stát ale jenom jedna. Kdo má největší šanci?

SuperStar Superfinále jednotlivá vystoupení
zdroj: TV Nova SuperStar Superfinále jednotlivá vystoupení
aktualizováno 10.06.2018, 00:04 | 10.06.2018, 00:04 | Krásná.cz

Poprvé v historii hudební soutěže SuperStar se do finálového kola neprobojoval muž. Už dnes večer se tedy můžeme těšit na vystoupení třech krásných a mladých dívek! Všechny by si výhru zasloužily, ale pravidla hry jsou neoblomná, a tak se vítězkou SuperStar 2018 může stát jenom jedna z nich. Kdo to bude?

V Super finále se představí Tereza Mašková, Karmen Pál-Baláž a Eliška Rusková. Trojici dívek spojuje láska k hudbě, talent, ale i krása a šarm. Síly jsou vyrovnané, a tak je jasné, že dnes večer proběhne pěkně vyrovnaný souboj. Pojďme si finalistky blíže představit.


ČTĚTE TAKÉ:

Jak zvládnout kritiku? Vezmi si příklad z účastníka SuperStar
Lacko Angyal ze SuperStar má nový song! Co na něj říkáš?
Zaostřeno na módní styl moderátorky SuperStar! Tohle by nosit neměla

 

Tereza Mašková
Dvaadvacetiletá Tereza Mašková všechny zaujala nejen svými růžovými vlasy, ale především krásným hlasem a hudebním sluchem. Většina jejich fanoušků se shoduje v tom, že Tereza má opravdové zlato v hrdle, které si zaslouží pozornost. Už teď je jasné, že pokud by Tereza nevyhrála, určitě by se ve světě showbusinessu neztratila. Vždyť neobvyklý účes a dokonalý zpěv přímo burcuje k tomu, aby Tereza rozvířila vody české hudební scény.

 

Tereza Mašková
(Foto: TV Nova)


Karmen Pál-Baláž
Karmen Pál-Baláž má vztah k muzice již od útlých let. Jako malá doprovázela tatínka na akce, které ozvučoval. Právě tam se zrodila její vášeň pro hudbu. Navíc si Karmen krůček po krůčku jde za svým snem – chce se živit hudbou. V případě výhry by se jí tento sen splnil na 100 %. Nutno podotknout, že pokud by Karmen neuspěla, rozhodně by se z hudebního světa nevytratila. Díky své píli to může dotáhnout daleko.

 

Karmen Pál-Baláž
(Foto: TV Nova)

 

Anketa
Komu přeješ výhru v SuperStar?
43 hlasů
Tereze Maškové
27 hlasů
Elišce Ruskové
Hlasovalo 93 lidí
 


Eliška Rusková

Nejmladší finalistkou je teprve patnáctiletá Eliška Rusková, která i přes svůj nízký věk dokazuje, že talentu má na rozdávání. Eliška je odhodlaná v soutěži uspět a již několikrát nás přesvědčila o tom, že její hudební vystoupení jsou plná emocí a úžasné atmosféry. Mladá zpěvačka má svou kariéru před sebou, už teď je ale jasné, že ji rozhodně čeká zářná budoucnost.

 

Eliška Rusková
(Foto: TV Nova)

 

Nezapomeň sledovat finále SuperStar 2018 v neděli 10. 6. od 20:25 na TV Nova. 0 hlasů
Vaše hodnocení