Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Kdo by neznal Ladislava Angyala, účastníka letošní řady SuperStar, který diváky zaujal svým pozitivním přístupem k životu a věčným optimismem. Lacko poprvé zazářil se svou písničkou Pošta, která se ze dne na den stala hitem. Pokud sis ji také pobr...

Lacko Angyal ze SuperStar má nový song! Co na něj říkáš?

Exkluzivní rozhovor Laciho Angyala
zdroj: TV Nova Exkluzivní rozhovor Laciho Angyala
aktualizováno 27.05.2018, 00:00 | 27.05.2018, 00:00 | Krásná.cz

Kdo by neznal Ladislava Angyala, účastníka letošní řady SuperStar, který diváky zaujal svým pozitivním přístupem k životu a věčným optimismem. Lacko poprvé zazářil se svou písničkou Pošta, která se ze dne na den stala hitem. Pokud sis ji také pobrukovala, pak pro tebe máme dobrou zprávu - Lacko má nový hit!

I když se Ladislav Angyala do semifinále hudební show SuperStar neprobojoval, na zpívání rozhodně nezanevřel. Na kontě má už několik povedených songů, které si neustále pouštíme dokola. K úspěšných písničkám Pošta, Mikuláš a Krása hudby přidal Lacko nový hit, který představil v ranním vysílání na slovenském rádiu.

 

První semifinále SuperStar (speciální vystoupení) Ladislav Angyal: Krása hudby
(Foto: TV Nova)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zaostřeno na módní styl moderátorky SuperStar! Tohle by nosit neměla
Vše, co jste chtěli vědět o lásce mezi Leošem a Monikou!
To byste neuhodli! Víme, kam vzal Habera Peštovou na první rande


Nová písnička nese název Rok, a jak už jde z názvu uhádnout, je o čtyřech ročních obdobích. Song má opět melodickou hudbu, která se vám okamžitě dostane pod kůži. Je vidět, že Lacko má hudební um, se kterým dokáže opravdu dobře pracovat. Navíc, kdo by nemiloval jeho sympatický projev a líbivý tón hlasu?

 

 

Tak co? Jak se ti písnička líbí? Napiš nám svůj názor do komentářů. 0 hlasů
Vaše hodnocení